» آرشیو مطالب » کارگاه نمایشنامه نویسی با تمرکز بر روایت شناسی برگزار می شود
1526282856 2118989
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

کارگاه نمایشنامه نویسی با تمرکز بر روایت شناسی برگزار می شود

اردیبهشت 24, 1397 0

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر، نهمین دوره‌ کارگاه های تخصصی نمایشنامه‌نویسی موسسه­ اکبر رادی با همکاری موسسه‌ «افرا مانا» و تماشاخانه «دیوار چهارم» و با تمرکز بر روایت شناسی در نمایشنامه‌نویسی از ۲۹ خرداد تا یکم تیر ۹۷ برگزار می‌شود.

در نهمین دوره‌ کارگاه‌های تخصصی نمایشنامه‌نویسی این موسسه به ترتیب ساعت و روزهای برگزاری کارگاه ها، سعید اسدی موضوع زمان و ساختار روایت نمایشی، ایوب آقاخانی موضوع شخصیت به عنوان روایتگر، محمد رحمانیان با موضوع روایت به مثابه ابزاری برای گفتگو، بهزاد صدیقی موضوع شیوه های روایت پردازی نمایشی، پرستو محبی موضوع کارکرد روایتگر در نمایشنامه‌نویسی، چیستا یثربی موضوع نقش راوی در روایت های نمایشی، حسین کیانی موضوع عنصر تعلیق در روایت دراماتیک و رامتین شهبازی موضوع ساختارشناسی روایت در نمایشنامه‌نویسی را با این عناوین هشت گانه روایت شناسی در نمایشنامه‌نویسی تدریس می کنند.

نهمین دوره‌ کارگاه نمایشنامه‌نویسی موسسه اکبر رادی از روز سه شنبه ۲۹ خرداد ۹۷ تا روز جمعه یکم تیر ۹۷ از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۰:۱۵ طی چهار روز برگزار می‌شود و هنرجویانی که با موفقیت این دوره را به پایان برسانند، گواهینامه‌ رسمی پایان دوره را دریافت می‌کنند.

علاقه‌مندان به آموزش نمایشنامه‌نویسی برای شرکت و ثبت نام در کارگاه های کوتاه مدت موسسه اکبر رادی می‌توانند به نشانی تماشاخانه «دیوار چهارم» واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، بین خیابان سرپرست و خیابان فریمان، شماره ۵۴۲، واحد آموزش مراجعه کنند.

در این دوره همچون دوره‌های پیشین از هنرجویان این کارگاه ها برای هر درس به صورت جداگانه ثبت نام نمی شود و به هنرجویانی که در کارگاه های قبلی این موسسه شرکت کرده باشند، تخفیف ویژه ای داده می شود.

کد خبر 4296221
2118989 فریبرز دارایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×