1357مدیر دفتر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره‌کل هنرهای نمایشی از متفاوت برگزار شدن جشن‌های اردیبهشت تئاتر ایران در شهرهای مختلف و افزوده شدن کارگاه‌های آموزشی تئاتر بسته به نیاز هنرمندان هر استان خبر داد.

به گزارش MrArt، وحید لک درباره وضعیت برگزاری جشن‌های اردیبهشت تئاتر ایران در سالجاری به خبرنگار مهر گفت: امسال این جشن‌ها از اوایل اردیبهشت‎‌ماه آغاز می‌شود و جشن نهایی نیز در یکی از استان‌های متقاضی در پایان همین ماه برگزار خواهد شد. سالجاری نیز همچون گذشته در جشن‌های اردیبهشت تئاتر ایران بخش مربوط به تجلیل از فعالان یک سال گذشته تئاتر را داریم که مدیران و متصدیان تئاتر در سطح استان‌ها با رصد فعالیت‌ها هنرمندان را برای تجلیل انتخاب می‌کنند.

مدیر دفتر هماهنگی تئاتر استان‌ها با اشاره به اینکه فعالان تئاتر در شهرستان‌ها جشن‌های اردیبهشت تئاتر را به عنوان فرصتی مهم و مناسب مورد توجه قرار داده‌اند از افزوده شدن یک بخش جدید در برگزاری این جشن‌ها خبر داد و گفت: با توجه به خواسته فعالان تئاتر شهرستان‌ها برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی قرار است در جشن‌های امسال استادان و نمایندگان هنرهای نمایشی اعزام شده به استان‌های میزبان بسته به نیاز تئاتر استان کارگاه‌های آموزشی برگزار خواهند کرد.

لک یادآور شد: جشن‌های اردیبهشت تئاتر ایران یکی از بهترین فرصت‌ها برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی تئاتر به عقیده اکثر هنرمندان مقیم شهرستان‌ها است.

جشن‌های اردیبهشت تئاتر ایران همه ساله در استان‌های مختلف کشور با همکاری اداره‌کل هنرهای نمایشی و ادارات کل ارشاد استان‌ها برگزار می‌شوند.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :