» آرشیو مطالب » چگونه با مشکلات زناشویی روبرو شویم/ کمدی فانتزی وودی آلن در تئاتر
3113858
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

چگونه با مشکلات زناشویی روبرو شویم/ کمدی فانتزی وودی آلن در تئاتر

اردیبهشت 8, 1398 0

3113858
نمایش «اولد سیبروک» اثر وودی آلن و به کارگردانی مهیار اسلامی از ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ٢١ در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایشنامه «اولد سیبروک» یکی از سه گانه های مجموعه «بن بست نویسنده» به قلم وودی آلن طنز پرداز شناخته شده آمریکایی است که نوزده بار نامزد دریافت اسکار در بازیگری، کارگردانی و نویسندگی شده است.

این نمایشنامه یک کمدی فانتزی است که در گونه کمدی های موقعیت (سیتکام) قرار می گیرد که البته در زیر لایه هایش عناصر دیگر کمدی مثل هجو یا تلخی (گروتسک) را نیز شامل می شود.

این اثر در زیرِ پوست شوخی هایش نگاهی منتقدانه و بسیار زیرکانه به روابط انسانی و شیوه برخورد با مشکلات زناشویی را نیز در برمی گیرد. «اولد سیبروک» تولید تازه گروه تئاتر ریما است که پیشتر نمایش های «غرب غمزده»، «جمجمه ای در کانه مارا»، «گلن گری گلن راس» و «همه پسران من» را در کارنامه خود دارد.

عوامل این نمایش عبارتند از کارگردان: مهیار اسلامی، مترجم: محمدرضا اوزار، بازیگران: فرید رحمتی، المیرا صارمی، مهیار اسلامی، مریم علی نیا، دانیال محسنی و با حضور نیلوفر پارسا و میثاق جمشیدی، دستیار کارگردان: مانیا بیگلری، طراح پوستر، بروشور و محتوای تبلیغاتی: امین دایی، طراح گریم: یاسمن جلالی، مجری گریم: محمدرضا عسگری، عکاس: آرشام رضایی، طراح صحنه: مهیار اسلامی، موسیقی: صابر جعفری، امیر مغانی، ساخت تیزر: CT استودیو (امین دایی)، طراح نور: ایمان نظری، رسانه: مجتبی کاظمی، تبلیغات مجازی: ریما تئاتر.

نمایش «اولد سیبروک» از ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ٢١ در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه می رود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×