1300گالری‌های تهران در روزهای نه چندان سرد بهمن ماه 91، با نمایشگاه‌های متفاوتی به استقبال دومین هفته از این ماه رفتند.

 به گزارش MrArt، نمایشگاه آثار احمد منتظری رودبارکی این روزها درگالری اعتماد برپاست.

این نمایشگاه تا 21 بهمن ماه ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 15 تا 19 به غیر از روزهای یکشنبه و روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 11 تا 19 از این آثار به نشانی نیاوران، صادقی قمی،دوراهی بوکان، شماره 4 دیدن کنند.

***

نمایشگاه آثار شیما خشخاشی نیز تا 16 بهمن ماه در گالری هور ادامه دارد.

تماشاگران می‌توانند همه روزه از ساعت 16 تا 20 به غیر از شنبه‌ها به نشانی خیابان مطهری ، خیابان میرزای شیرازی شمالی ، کوچه نعیمی ، شماره 12 از این مجموعه دیدن کنند.

***

نمایشگاه آثار «سروش اعتماد» نیز روز گذشته (6 بهمن) در گالری احسان افتتاح شد.

این نمایشگاه تا 13 بهمن ماه ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 16:30 تا 20 به غیر از روزهای پنج‌شنبه از این آثار به نشانی خیابان اقدسیه، بلوار آجودانیه، 14 شرقی، شماره 22 دیدن کنند.

***

نمایشگاه آثار «رکسانا منوچهری» با عنوان «سایه بازی» در گالری اثر برپاست.

هنردوستان می‌توانند تا 30 بهمن ماه روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 11 تا 20 و جمعه‌های غیر از افتتاحیه از ساعت 16 تا 20 از این مجموعه دیدن کنند.

گالری اثر به نشانی تهران،خیابان ایرانشهر، کوی برفروشان، شماره‌ی 16 روزهای شنبه تعطیل است.

***

نگارتسان آن نیز این روزها میزبان مجموعه «در جستجوی خویش» با آثاری از کوروش انگالی است .

همچنین این گالری مجموعه «داستان انسان و کوه» را با عکس‌هایی از محمد حاج ابوالفتح میزبانی می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند تا 18 بهمن ماه روزهای یکشنبه تا جمعه ساعت 11 تا 20 به نشانی ونک، خیابان سئول، شماره 40 از این آثار دیدن کنند.

***

نمایشگاه نقاشی‌های ترانه صادقیان با عنوان «ترانه‌های قرینه» نیز در گالری افرند برپاست.

هنردوستان می‌توانند از 7 تا 20 بهمن به غیر از سه‌شنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 به نشانی خیابان یوسف آباد، خ جهان آرا، خ 19 (جلال حسینی) ، پلاک 48 از این آثار دیدن کنند.

***

نمایشگا گروهی چاپ دستی نیز در گالری لاله برپاست.

در این مجموعه آثاری از سارا اشتری، زهرا بهرامی، سیما بهزادپور، انی پاسبانی، الهام پارسیان، مریم جهانی

مریم زرعکانی، شیوا سرلک، شیرین شیروانیان، مژگان صدق اسفندیاری، آزاده کی قبادی، پریدخت مشک زاد، مارکیز نکوروح به نمایش درآمده و علاقه‌مندان می‌توانند از 7 تا 15 بهمن ماه ساعت 9 تا 13 و 15 تا 19 به نشانی خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله از این آثار دیدن کنند.

***

نمایشگاه «سپیدار ولیان» نیز تا 11 بهمن‌ماه در گالری گلستان ادامه دارد و هنردوستان می‌توانند ساعت 16 تا 20 به غیر از پنج‌شنبهها به نشانی دروس، خیابان شهید کماسایی، پلاک 24 از این آثار دیدن کنند.

***

نمایشگاه نقاشی خط «عذری عقیقی بخشایشی» این روزها در گالری هما برپاست.

علاقه‌مندان می‌توانند تا 9 بهمن ماه از ساعت 10 تا 13 و 16 تا 20 و روزهای جمعه و ایام تعطیل ساعت 16 تا 20 از این مجموعه به نشانی خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک 8، واحد یک دیدن کنند.

***

«‌غوغای عشقبازان» نیز عنوان نمایشگاه انفرادی نقاشی حسین ایراندوست مقدم و «مرده ریگ» عنوان نمایشگاه گروهی حجم شکیبا پرورش و امیر کبیرنژاد است.

هر دو نمایشگاه تا 11 بهمن ماه ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از 11 تا 20 به نشانی ولنجک- خیابان هجدهم، پلاک 9 از این آثار دیدن کنند.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :