چهره‌ی متفاوت حامد بهداد و رضا عطاران

محمد رضا دلپاک طراحی صدای «چه خوبه که برگشتی» تازه ترین اثر داریوش مهرجویی را آغاز کرد.

محمد رضا دلپاک طراحی صدای «چه خوبه که برگشتی» تازه ترین اثر داریوش مهرجویی را آغاز کرد.

همزمان با صداگذاری، امیر سحرخیز در حال به پایان بردن جلوه‌های بصری فیلم است تا فیلم برای نمایش در سی و‌یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر آماده شود.

«چه خوبه که برگشتی» همچون ساخته‌های قبلی این کارگردان «میهمان مامان» و «اجاره‌نشین‌ها» از مضمونی کمدی برخوردار است و نسخه اولیه آن دوم دی به دفتر جشنواره ارائه شده است.

فیلمبرداری «چه خوبه که برگشتی» 20 آبان در تهران آغاز و پس از سی و یک جلسه فیلمبرداری 24 آذر در محمودآباد شمال به پایان رسید.

نویسندگان فیلمنامه: داریوش مهرجویی، وحیده محمدی‌فر بر اساس طرحی از گلی ترقی برگرفته از داستانی از نیکلای گوگول که در خلاصه داستان آن آمده است: فرزاد (جراح دندان پزشک) پس از سال‌ها به ایران می‌آید تا دور از مسائل آشفته زندگی‌اش نفسی تازه کند. ولی ورود او هم زمان است با پدیدار شدن یک شی مرموز شبه فضایی و خانم دکتر یاسمین و سنگ‌های جادویی‌اش که رفاقت دیرینه فرزاد و کامبیز را که سالهاست در همسایگی هم و در کنار دریا زندگی می‌کنند به جدالی بیهوده می‌کشاند.

بازیگران فیلم «چه خوبه که برگشتی» عبارتند از: حامد بهداد، مهناز افشار، رضا عطاران، همایون ارشادی، علیرضا جعفری، علی اصغر طبسی، راضیه فرجی، محمد کارت، محسن بشیر، عرشیا توفیقی ،اکبر نیری، محمد ثانی ، قربان خدادوست و… با حضور رویاتیموریان و حسن پورشیرازی

تهیه کننده: داریوش مهرجویی پخش: فیلمیران محصول: کانون ایران نوین.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.