» آرشیو مطالب » چهار گزارش‌ مالی از جشنواره‌های فجر، آیینی سنتی و کودک و نوجوان
2874318
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

چهار گزارش‌ مالی از جشنواره‌های فجر، آیینی سنتی و کودک و نوجوان

آبان 21, 1399 0

2874318
چهار گزارش‌ مالی از جشنواره‌های فجر، آیینی سنتی و کودک و نوجوان در سامانه شفاف‌سازی منتشر شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، در راستای سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر شفاف‌سازی اطلاعات، هزینه‌های انجام‌شده برگزاری نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی سنتی، بیست‌ و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان و کمک‌هزینه گروه‌های نمایشی سی‌ و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و بیست‌ و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان در سامانه شفاف‌سازی سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد. منتشر شد.

پیش از این هزینه‌های انجام‌شده برگزاری سی‌ و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و بیست‌ودومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در سامانه شفاف‌سازی سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده بود.

گزارش‌های شفاف‌سازی حوزه‌های مختلف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انتشار، ابتدا از سوی معاونت‌ها به کمیته شفاف‌سازی وزارتخانه ارائه و پس از بررسی و تایید در کمیته، توسط مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می‌شود.

فایل پی‌دی‌اف گزارش مالی هزینه‌های انجام‌شده برگزاری نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی سنتی را اینجا، بیست‌ و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان را اینجا، کمک‌هزینه گروه‌های نمایشی سی‌ و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را اینجا و بیست‌ و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان را اینجا ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×