چالش پارکینگ برج «آزادی» بحرانی‌تر شد/ اقدام عجیب شهرداری

مدیر مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران با انتشار فیلمی در صفحه اختصاصی این مجموعه از ممانعت شهرداری منطقه ۹ برای ورود خودروهای ستادی و مدیران برج به محوطه داخلی میدان خبر داد. دریافت ۴ MB به گزارش تئاتر آنلاین، سید عباس عظیمی مدیر موزه و مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی روز دوشنبه بیستم اردیبهشت […]


مدیر مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران با انتشار فیلمی در صفحه اختصاصی این مجموعه از ممانعت شهرداری منطقه ۹ برای ورود خودروهای ستادی و مدیران برج به محوطه داخلی میدان خبر داد.

دریافت ۴ MB

به گزارش تئاتر آنلاین، سید عباس عظیمی مدیر موزه و مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی روز دوشنبه بیستم اردیبهشت ماه با انتشار تصاویری از طریق صفحه اختصاصی این مجموعه در فضای مجازی از ممانعت شهردار منطقه ۹ برای ورود خودروهای ستادی و مدیران برج به محوطه داخلی برج خبر داد.

سید عباس عظیمی در این فیلم اظهار کرد: «ما اکنون جلوی در ورودی میدان آزادی، این نماد ملی و بین‌المللی ایران ایستاده‌ایم، اما برای ورود مهمانان، مدیران باید از شهردار منطقه ۹ تهران اجازه بگیریم. متاسفانه اجازه ورود مدیران و مهمانان یک مرکز ستادی و ملی به دست یک شهردار جوان. امیدوارم آقای حناچی قبل از اینکه چنین قضایایی با بحران رو به رو شود، فکر و چاره‌ای برای این موضوع بکند.»

به گزارش تئاتر آنلاین، طی روزهای گذشته تصاویری از پارکینگ اختصاصی برج آزادی که طی سال‌های اخیر در اختیار مجموعه بود، در فضای مجازی منتشر شده که شائبه تصرف و تخریب سنگ فرش این محوطه را به بینندگان القا می‌کرد. این در حالی است که به گفته مدیران برج آزادی، خارج شدن مدیریت این محوطه از اختیار برج آزادی، باعث توقف فعالیت‌های گردشگری و فرهنگی هنری این مجموعه به واسطه عدم دسترسی شهروندان به پارکینگ خواهد شد و متاسفانه نزدیک‌ترین پارکینگ عمومی از برج آزادی هم در محدوده استاد معین و حدود یک کیلومتر دورتر است.