» آرشیو مطالب » پیکر هنرمند پیشکسوت گیلانی به خاک سپرده شد
3845301
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

پیکر هنرمند پیشکسوت گیلانی به خاک سپرده شد

مرداد 9, 1400 0

3845301
رشت- پیکر هنرمند پیشکسوت تئاتر و تلویزیون استان گیلان مرحوم «اکبر محبوبی فر» با حضور اهالی هنر و رسانه در قطعه هنرمندان آرام گرفت.

به گزارش تئاتر آنلاین، ظهر شنبه با حضور جمعی از اهالی هنر، فرهنگ و اصحاب رسانه گیلان پیکر «اکبر محبوبی فر» هنرمند پیشکسوت این استان در قطعه هنرمندان تازه آباد رشت به خاک سپرده شد.

«اکبر محبوبی فر» نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر و تلویزیون استان گیلان بود که بامداد امروز در سن ۸۰ سالگی به علت کهولت سن دار فانی را وداع گفت.

از وی ده‌ها اثر اعم از تئاتر و سریال به یادگار مانده است که می‌توان به مجموعه‌های تلویزیونی «حیرانی»، «صدا می ماند»، «ارث»، سریال «در چشم باد» اثر مسعود جعفری جوزانی» عطر گل چای، مهمانسرای امید اشاره کرد.

محبوبی فرد که بازنشسته نیروی هوایی بود که در میان اهالی هنر استان گیلان به «مشت رحیم رادیو» معروف بود و گیلانیان خاطرات بسیاری از بازی‌های وی دارند.

این هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر و تلویزیون همچنین چند سالی بود که در حوزه رسانه استان گیلان نیز فعال و از اعضای اصلی خانه مطبوعات استان محسوب می‌شد.

دفتر تئاتر آنلاین در استان گیلان ضایعه درگذشت این هنرمند ارزشمند و پیشکسوت استان را به خانواده وی و اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان تسلیت عرض می‌نماید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×