«پیش از کشتن» نقد و بررسی می‌شود

نمایش «پیش از کشتن» نوشته‌ شهرام احمدزاده و کارگردانی آرش دادگر ۲۴ مرداد ماه توسط کانون ملی منتقدان تئاتر نقد و بررسی می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پروژه، جلسه نقد و بررسی نمایش «پیش از کشتن» با حضور حمید کاکا سلطانی و رضا آشفته از اعضای کانون ملی منتقدان تئاتر […]

نمایش «پیش از کشتن» نوشته‌ شهرام احمدزاده و کارگردانی آرش دادگر ۲۴ مرداد ماه توسط کانون ملی منتقدان تئاتر نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پروژه، جلسه نقد و بررسی نمایش «پیش از کشتن» با حضور حمید کاکا سلطانی و رضا آشفته از اعضای کانون ملی منتقدان تئاتر ایران روز دوشنبه ساعت ۲۴ مرداد ماه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ در سالن شماره ۲ پردیس شهرزاد برگزار خواهد شد.

کانون ملی منتقدان تئاتر در نظر دارد با همکاری مرکز هنرهای نمایشی در راستای گسترش کمی و کیفی نقد حضوری تئاتر کشور و با برنامه‌ریزی دقیق در قالب برنامه «دوشنبه‌های نقد تئاتر» هر هفته و با حضور منتقدان عضو کانون و عوامل اجرایی نمایش‌ها به نقد و بررسی یکی از نمایش‌های روی صحنه بپردازد.

نمایش «پیش از کشتن» جدیدترین کار گروه تئاتر «کوآنتوم» است که توسط شهرام احمدزاده و بر اساس «اورستیا» اثر آیسخولوس نوشته شده و دراماتورژی، طراحی و کارگردانی این اثر نیز بر عهده آرش دادگر است.

نمایش «پیش از کشتن» اسفند سال ۹۹ در جشنواره تئاتر فجر روی صحنه رفت که درحال حاضر با تغییرات زیادی نسبت به جشنواره، تا ۲۸ مرداد هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن شماره ۲ تئاتر شهرزاد میزبان حضور علاقه‌مندان است.