» آرشیو مطالب » پیام مدیرکل هنرهای نمایشی به جشنواره تئاتر فتح خرمشهر
4155020
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

پیام مدیرکل هنرهای نمایشی به جشنواره تئاتر فتح خرمشهر

اردیبهشت 28, 1401 0

4155020

پیام مدیرکل هنرهای نمایشی برای بیست و چهارمیین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر منتشر شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری مدیر کل هنرهای نمایشی به بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر پیام داد.

در متن پیام کاظم نظری آمده است:

«به نام پروردگار مهر و نور

تئاتر افتخار دارد که سالهاست حکایتگر عاشقی و دلدادگی نیکان این سرزمین و راوی صادق صحنه های ایثار و پایمردی فرزندان پاک ایران است که بی ادعا و بی منت به جان پاسدار خاک و نام و نشان میهن شدند. مردان و زنان وارسته ای که رسالت خویش را در نثار عزیزترین سرمایه های مادی جهان، و گسستن بندهاو قیدها یافتند و برای پایایی و مانایی میهن و ملت و عقیده خویش آسمانی شدند.

«خرمشهر» این نماد مقاومت و ایثار برای همیشه بر تارک تاریخ این سرزمین چون نگینی ناب خواهد درخشید و یاد و نام مدافعان و حماسه سازان میهن تا ابد روشنی بخش آسمان ایران خواهد بود.

سپاس پروردگار مهربان را که افتخار خدمتی ناچیز درکنار هنرمندان بلند همت تئاتر سراسر کشور نصیب شد تا به جان و دل به این ساحت شریف و مقدس ادای دین نماییم.

خاضعانه از همت بلند و حضور و همراهی ارجمند تمام هنرمندان،گروه های نمایشی، همکاران و یاران ستاد برگزاری و مدیران محترم منطقه آزاد اروند و نهادهای همراه و به ویژه مردمان شریف و وارسته دیار عشق،خرمشهر و آبادان عزیز در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر ملی فتح خرمشهر قدردانی می کنم و از پروردگار مهربان توفیق و سربلندی برای عزیزان آرزومندم.

باشد که چراغ تئاتر ایران عزیز همواره پر نور و درخشان بماند.»

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×