پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به «سردار آسمانی»

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت برگزاری دومین جشنواره تئاتر «سردار آسمانی» پیامی صادر کرد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در آستانه برگزاری دومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» (پاسداشت شهید حاج قاسم […]


مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت برگزاری دومین جشنواره تئاتر «سردار آسمانی» پیامی صادر کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در آستانه برگزاری دومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» (پاسداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و سرداران شهید جبهه مقاومت) پیامی صادر کرد.

پیام نیلی به شرح زیر است:

«یالطیف

عرصه مجاهدت و جهاد فی‌سبیل‌الله، مرد میدانی می‌طلبد از جنس حماسه و غرور که در حیات و ممات خویش به‌عنوان اسوه‌ای حسنه، در کالبد زمان جاودانه شود و در همه اعصار الگوی رادمردان و آزادی‌خواهان باشد.

بی‌شک رفیق خوشبخت مولای مان و سردار شریف و آسمانی امت قهرمان و قهرمان‌پرورمان، حاج قاسم عزیز، یکی از این آزادی‌خواهان است که نام و یادش تا ابد همچون نگین عقیق سرخی بر خاتم سلیمانی ملک ایران‌زمین باقی خواهد ماند و همرزمان آن عزیز سعید، تا همیشه به ندای فلاح و رستگاری وی لبیک خواهند گفت.

و اینک به پاس نام و یاد این سردار شهید و دیگر سرداران جبهه مقاومت، جشنواره تئاتر «سردار آسمانی» به همت جمعی و مشارکت خودجوش سربازان حاج قاسم در سنگر فرهنگ و هنر برگزار می‌شود تا به‌وسیله هنر فاخر نمایش، خاطره و یاد این شهید عزیز در اذهان جاویدان بماند.

بدینوسیله از زحمات گرانقدر ستاد برگزاری جشنواره در تهران و کرمان صمیمانه قدردانی می‌نمایم و پاداش و اجر اخروی این تلاش‌ها را برای این عزیزان از خداوند متعال خواهانم.»

دومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» در سه بخش نمایش های صحنه ای، خیابانی، محیطی و نمایشنامه نویسی با مشارکت و حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان برگزار می شود.