» آرشیو مطالب » «پپرونی برای دیکتاتور» به شیراز می‌ رود
آرشیو مطالب - استان ها

«پپرونی برای دیکتاتور» به شیراز می‌ رود

خرداد 16, 1396 0

نمایش «پپرونی برای دیکتاتور» به کارگردانی علی احمدی که بیش از ١٣٠ اجرا را در تهران پشت سر گذاشته است از ١٦ تا ١٩ خردادماه به شیراز می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، علی احمدی کارگردان نمایش «پپرونی برای دیکتاتور» در خصوص پایان اجراهای تهران این نمایش گفت: پس از گذشت ۲ ماه و ١٣ روز در حالی که همچنان استقبال مخاطبان از این نمایش ادامه دارد اما با توجه به زمان طولانیِ سپری شده و صلاحدید گروه نمایشی، اجرای نمایش را در سالن پالیز به پایان رساندیم.

وی افزود: استقبال مخاطبان از «پپرونی برای دیکتاتور» به گونه ای بود که در مجموع مرز ٣٠ هزار تماشاگر و ١٣٠ اجرا را رد کرد و حتی به ۳ اجرا در یک روز رسید.

این اثر نمایشی قرار است از ۱۶ تا ۱۹ خردادماه در شیراز اجرای عمومی داشته باشد.

«پپرونی برای دیکتاتور» به کارگردانی علی احمدی و تهیه کنندگی خسرو احمدی و با هنرمندی خسرو احمدی، محسن کیایی، نسیم ادبی، سوگل قلاتیان، پژمان جمشیدی، علی احمدی و حضور ویدیویی فریده سپاه منصور، طی ۴ روز در دو سانس ٢١ و ٢٣ در سالن حافظ شهر شیراز واقع در چهارراه حافظیه روی صحنه خواهد رفت.

علی احمدی تاکنون نمایش های «شب بخیر کیارستمی»، «شازده فیل هوا می کند»، «خشم اژدها» و «پپرونی برای دیکتاتور» را روی صحنه برده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×