تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

«پول و پیاز» در فرهنگسرای نیاوران

5
0
2973204
Reading Time: < 1 minuteReading Time: < 1 minute


نمایش «پول و پیاز» در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران، نمایش «پول و پیاز» به نویسندگی و کارگردانی آدینه سمنانی از ۱۴ آذر در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

این نمایش در ۲ اپیزود با تمرکز بر شرایط اقتصادی روز اجرا خواهد شد. در بخش نخست «پول و پیاز» رقابت ۲ خواهر خدمتکار برای ازدواج با آقای خانه به نمایش در می‌آید. رویا پردازی‌ها و تلاش‌های این ۲ خواهر برای ازدواج موقعیتی کمیک به وجود می‌آورد.

در بخش دوم نمایش نیز برخورد اتفاقی یک دانشجو و یک مرد لمپن نیمه شب در پارک و رقابتشان برای خوابیدن روی تنها نیمکت خالی پارک و سرانجام شکل گرفتن یک دوستی میان آن ۲ اجرا می‌شود. تمرکز «پول و پیاز» بر شرایطی است که فقر برای آدم‌های داستان این ۲ اپیزود به وجود می‌آورد که منجر به موقعیت‌های کمیک اما جدی و تلخ برای این شخصیت‌ها می‌شود.

عوامل این نمایش عبارتند از آدینه سمنانی نویسنده و کارگردان، شاهرخ هدایی، مهدیه جلمبادانی، هادی شبانی، آدینه سمنانی بازیگر، الهام فقانی طراح پوستر، آسیه هندی طراح صحنه، گیتی شاکری مدیر روابط عمومی، فرشته سهی هماهنگی، رضا جاویدی، علیرضا تقوایی عکاس، شاهرخ هدایی، علیرضا تقوایی ساخت تیزر، الهام فقانی صدا، استودیو نقش نقره‌ای خیال ضبط.

نمایش «پول و پیاز» از ۱۴ آذر تا ۱۷ دی، همه روزه به جز سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۰ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *