«پنهان‌خانه پنج در» صاحب تیزر شد/ نترسید از آنچه با آن می‌ترسانند

تیزر نمایش «پنهان‌خانه پنج در» به کارگردانی آرش فلاحت پیشه که این روزها در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه است، منتشر شد. دریافت ۱۲ MB به گزارش تئاتر آنلاین، تیزر نمایش «پنهان خانه پنج در» به نویسندگی حسین کیانی و کارگردانی آرش فلاحت پیشه با تصاویری از حضور مخاطبان در اجراهای این اثر نمایشی که […]


تیزر نمایش «پنهان‌خانه پنج در» به کارگردانی آرش فلاحت پیشه که این روزها در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه است، منتشر شد.

دریافت ۱۲ MB

به گزارش تئاتر آنلاین، تیزر نمایش «پنهان خانه پنج در» به نویسندگی حسین کیانی و کارگردانی آرش فلاحت پیشه با تصاویری از حضور مخاطبان در اجراهای این اثر نمایشی که با ۵۰ درصد ظرفیت سالن به صحنه می‌رود، منتشر شد.

نمایش «پنهان خانه پنج در» اجرای مجدد خود را از ۹ تیرماه در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی آغاز کرده بود تا ۲۸ مرداد روی صحنه می‌رود.

در این نمایش علیرضا رشیدی، سارا فتحی، سارا علاقمند، آیدا نوروزی، مائده شهوازیان، مریم بهشتی، حمید باهوش، علیرضا رشیدی، کوشا ابراهیمی به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه این نمایش آمده است: درس اول این بود که نترسید از آنچه با آن می‌ترسانند، در زمانه‌ای که آگاهی برای زنان جرم محسوب می‌شد عطری جان منزل خود را وقف آموزش و تحصیل زنان کرده که مردان، شوهران، گزمه‌ها و در آخر بیگانگان و مغول‌ها بر آنها وارد می‌شوند و هر بار به ترفندی باید ایشان را مغلوب سازند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن نمایش «پنهان خانه پنج در» هر شب به جز شنبه‌ها ساعت ۲۰:۳۰ به مرکز تئاتر مولوی به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان مراجعه کنند.