پندار اکبری کارگردان تئاتر شد/ اجرای «زنی در دو چهره» از ۱۰ خرداد

نمایش «زنی در دو چهره» به نویسندگی و کارگردانی پندار اکبری از روز سه‌شنبه ۱۰ خرداد در پردیس تئاتر سپند روی صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، «زنی در دوچهره» به نویسندگی و کارگردانی پندار اکبری و تهیه کنندگی امیر عباسی از روز سه شنبه ۱۰ خرداد ماه […]

نمایش «زنی در دو چهره» به نویسندگی و کارگردانی پندار اکبری از روز سه‌شنبه ۱۰ خرداد در پردیس تئاتر سپند روی صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، «زنی در دوچهره» به نویسندگی و کارگردانی پندار اکبری و تهیه کنندگی امیر عباسی از روز سه شنبه ۱۰ خرداد ماه ساعت ۲۱ در سالن شماره یک پردیس تئاتر سپند روی صحنه می رود.

عبدالرضا اکبری نیز به عنوان مشاور هنری در این پروژه نمایشی حضور دارد. نیلوفر پارسا، نساء یوسفی، علیرضا دیلمی، ماریه ماشاالهی، پناه باقریان، روناک برخوردار، آیدا سرمست و پندار اکبری بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «مارسل با خاله و مادر خود در مادرید زندگی می کنند و قرار است دختری نجیب را به آنها معرفی کند تا به زودی ازدواج کنند اما همه چیز برخلاف اتفاقاتی است که پیش بینی کرده است.»

از دیگر عوامل این نمایش می توان به مدیر اجرایی و عکاس: محسن بیده، طراح صحنه و لباس: علیرضا نوروزی، طراح پوستر و بروشور: حدیث رصاف، طراح گریم: سلماز نجفی، طراح موسیقی: مهسا جهانی، برنامه ریز و دستیار کارگردان: نغمه آقازاده، دستیار دوم کارگردان: سجاد قربانی، مدیر صحنه: امید عبدی، روابط عمومی، تبلیغات و رسانه: محسن بیده، ساخت تیزر: عارف علوی، موشن گرافی: نوید شیخ، گروه موسیقی گیتار: متین قاسمی، کوبه ای و ادوات: سینا هوشمند، هنگ درام و پیانو: مهسا جهانی، مجریان گریم: نسترن متینیان، وحید نوری، مدیر تولید: امین محمودی و دستیار سوم کارگردان: محمدرضا حاجی نژاد اشاره کرد.

این نمایش از ۱۰ خرداد هرشب ساعت ۲۱ در پردیس تئاتر سپند روی صحنه می‌رود.