“پسران آفتاب” مهمان تالار اصلی مجموعه تئاترشهر

نمایش کمدی “پسران آفتاب”، نوشته نیل سایمون و کارگردانی سیامک صفری، از یکشنبه، ۱۶ تیرماه، اجرای خود را در تالار اصلی مجموعه تئاترشهر آغاز کرد.

2نمایش کمدی “پسران آفتاب”، نوشته نیل سایمون و کارگردانی سیامک صفری، از یکشنبه، ۱۶ تیرماه، اجرای خود را در تالار اصلی مجموعه تئاترشهر آغاز کرد.

به گزارش MrArt، و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، این اثر نمایشی روایت گر برخورد دو ستاره قدیمی دنیای تئاتر به نام های ویلی کلارک (سیامک صفری) و اَل لوئیس (فرزین صابونی) است که بعد از حدود ۴۰ سال همکاری، با یکدیگر قطع رابطه کرده اند. این قطع رابطه همچنان ادامه می یابد تا هنگامی که با یک پیشنهاد سودآور، از طرف یک کارگردان تلویزیونی، برای اجرای مجدد یکی از نمایش هایی که در گذشته روی صحنه داشته اند، با یکدیگر مواجه می شوند. آن ها می پذیرند تا با بی‌ میلی، دوباره یکدیگر را ملاقات کنند. دیدار مجدد این دو در حالی است که سرنوشتی مشترک انتظار آن ها را می کشد.
“پسران آفتاب”، نوشته نیل سایمون و کارگردانی سیامک صفری، با بازی سیامک صفری، فرزین صابونی، جواد عزتی، جواد پولادی، صبا گرگین پور و بهاره رهنما‌ از ۱۶ تیرماه ساعت ۲۱، به مدت ۹۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۵ هزار تومان، میزبان علاقه مندان تئاتر است.