«پرواز ستاره ای» از ایران در فراکفورت

نمایش «پرواز ستاره ای» نوشته و کارگردانی نیما بیگلریان اردیبهشت ماه ۹۶ در خانه تئاتر شهر فرانکفورت آلمان اجرا می شود.

نمایش «پرواز ستاره ای» نوشته و کارگردانی نیما بیگلریان اردیبهشت ماه ۹۶ در خانه تئاتر شهر فرانکفورت آلمان اجرا می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «پرواز ستاره ای» که در ادامه تفاهم نامه اجرای نمایش های کودک و نوجوان به آلمان دعوت شده است روزهای ۳ تا ۶ اردیبهشت ماه سال جاری در تئاتر هاوس فرانکفورت در قالب اجرای عمومی به صحنه می رود.

بیگلریان که پیش از این «پرواز ستاره ای» را در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان سال ۹۴ اجرا کرده در این باره توضیح داد: خانه تئاتر فرانکفورت مرکز تئاتر کودک و نوجوان به شمار می رود و به اجرای نمایش ویژه این گروه سنی اختصاص دارد. آقای واین در سال ۹۴ نمایش ما را در جشنواره دیده بود و برای اجرا دعوت کرد.

وی گفت: سال گذشته نیز تعدادی از نمایش های کودک و نوجوان برای اجرا در فستیوال اشتاک اشتوک فرانکفورت به آلمان سفر کردند. امسال قرار است ما اجرای عموم داشته باشیم. ساعت ۱۱ صبح روزهای ۳ تا ۶ اردیبهشت کارمان را اجرا می کنیم. علاوه بر آن قرار است ۴ اجرای دیگر نیز در مهد کودک های این شهر داشته باشیم.

«پرواز ستاره ای» که کاری از گروه تئاتر «ماد» به سرپرستی احمد بیگلریان است توسط نیما بیگلریان نوشته و کارگردانی شده است. در این نمایش امیر شهابی بازی می کند. موسیقی این نمایش را صابر دارپور بر عهده دارد و صبا بهرامی به عنوان دستیار کارگردان و مدیر اجرا گروه را همراهی می کند.