تئاتر آنلاین: پردیس تئاتر شهرزاد اولین مجموعه خصوصی تئاتر کشور است که از آذرماه ۱۳۹۵ باطراحی و مدیریت شهرزاد جعفری مراحل ساخت آن در محل سابق بیمارستان و زایشگاه امید آغاز گردید و تیرماه سال ۱۳۹۶ فعالیت‌های خود را با ۳ سالن مجهز و با امکانات روز و تجهیزات مدرن باظرفیت‌های ۲۹۰ / ۲۸۰ و ۱۱۰ نفره آغاز کرد. و در فروردین ماه ۱۴۰۱ سالن ۴ که مناسب اجراهای محیطی و کارگاهی و آزمایشگاهی است با عنوان بوتیک تئاتر ایران (سالن شماره ۴ پردیس تئاتر شهرزاد) افتتاح شد که میزبان نمایش هایی نظیر ( چخوف ساد به کارگردانی محمد رحمانیان ، ژستن به کارگردانی آرمان طیران ، نامه هایی بر دوش تندباد به کارگردانی علی اتحاد و حیاط ناتمام خانه ورنوسفادرانی به کارگردانی رضا سعیدی ورنوسفادرانی) بوده است.

لگوی پردیس تئاتر شهرزاد

Pardis Theatre Shahazad logo

پردیس تئاتر شهرزاد در طی ۴ سال میزبان بیش از حداقل ۱۵۰۰نمایش، نمایشنامه‌خوانی و رویداد فرهنگی (پرفورمنس/کنسرت/ویدئوآرت/نمایشگاه و …) بوده و بالغ بر ۲ میلیون بلیت‌فروشی داشته است که رقم قابل توجه‌ای در چرخه اقتصاد تئاتر کشور محسوب می‌شود.

34053_name.tondbad_image.2d42c6-214x300.jpeg (214×300)چخوف-ساد-جلد-1-240x300.jpg (240×300)88928_jastan_image.2d42c6-300x300.jpeg (300×300)

دلیل نام‌گذاری تئاتر شهرزاد

این مجموعه ارتباط با نام شهرزاد قصه‌گو، راوی داستان‌های هزار و یک شب است.

آدرس پردیس تئاتر شهرزاد

نشانی: تهران، خیابان حافظ، نوفل لوشاتو، بعد از سفارت ایتالیا، شماره ۷۴ و ۷۶
پارکینگ: خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو روبروی سفارت فرانسه

تلفن تماس پردیس تئاتر شهرزاد

هماهنگی اجرا(واتسپ): ۰۹۱۹۲۶۲۶۰۰۵
رزرو بلیط(فقط تماس): ۰۹۹۱۵۷۰۰۴۸۴
تلفن: ۰۲۱۶۶۷۶۱۴۲۳ | ۰۲۱۶۶۷۶۱۵۴۶ – ۰۲۱۶۶۷۵۱۰۴۶ | ۰۹۹۱۵۷۰۰۴۷۴ – ۰۹۹۱۵۷۰۰۴۸۴
تلگرام و واتسپ: ۰۹۲۱۳۹۵۹۵۳۹
سایت تئاتر شهرزاد | شهرزاد در ویکی‌پدیا

آدرس از نقشه گوگل مپ تئاتر شهرزاد

گوگل مپ

پردیس تئاتر شهرزاد اولین مجموعه خصوصی تئاتر کشور است

که در تیرماه سال ۱۳۹۶ فعالیت‌های خود را با ۳ سالن مجهز و با امکانات روز و تجهیزات مدرن با ظرفیت‌های ۲۹۰ / ۲۸۰ و ۱۱۰ نفره آغاز کرد.

در فروردین ماه ۱۴۰۱ سالن جدیدی که مناسب اجراهای محیطی و کارگاهی و آزمایشگاهی است با عنوان بوتیک تئاتر ایران (سالن شماره ۴ ) افتتاح شد که میزبان نمایش هایی نظیر ( چخوف ساد به کارگردانی محمد رحمانیان ، ژستن به کارگردانی آرمان طیران ، نامه هایی بر دوش تندباد به کارگردانی علی اتحاد و…) بوده است.

پردیس تئاتر شهرزاد تا کنون میزبان بیش از ۱۵۰۰نمایش، نمایشامه خوانی، رویداد فرهنگی (پرفورمنس/کنسرت/ویدئوآرت/نمایشگاه و …) بوده است.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :