پردیس تئاتر تهران میزبان هیات «راهیان کربلا» شد

به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) پردیس تئاتر تهران به مدت ۱۱ شب میزبان هیات «راهیان کربلا» شده است. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، به مناسبت ایام شهادت قافله سالار شهدا حسین بن علی (ع) پردیس تئاتر تهران از روز ۳ مرداد ماه به مدت ۱۱ شب […]

به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) پردیس تئاتر تهران به مدت ۱۱ شب میزبان هیات «راهیان کربلا» شده است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، به مناسبت ایام شهادت قافله سالار شهدا حسین بن علی (ع) پردیس تئاتر تهران از روز ۳ مرداد ماه به مدت ۱۱ شب میزبان هیأت «راهیان کربلا» شده است. این مراسم هر شب از ساعت ۲۱ تا ۲۳ در آمفی تئاتر روباز پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود.

خوانش زیارت عاشورا و سوگواری، برپایی ایستگاه صلواتی، سخنرانی با محوریت عاشورا و قیام شکوهمند امام حسین (ع) به کلام شیخ هادی اتابکی و مداحی کربلایی مهدی فتحی و حاج مهدی رجبی اهم برنامه‌های این مراسم است.

در کنار مراسم عزاداری نیز مهدکودک نونهالان عاشورایی ویژه کودکان برقرار است که در این ایام در پردیس تئاتر تهران با برنامه‌هایی از قبیل کاردستی، نقاشی، دوربری و … با مضمون بازسازی وقایع شب‌های منتهی به عاشورای حسینی برپا می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این مراسم می‌توانند در زمان یاد شده به پردیس تئاتر تهران واقع در بزرگراه امام علی (ع)، اتوبان شهید محلاتی شرق، خیابان شهید شاه‌آبادی جنوبی، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان بقایی مراجعه کنند.