» آرشیو مطالب » پردیس تئاتر تهران تا آخر سال میزبان ۸ اثر است
2198439
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

پردیس تئاتر تهران تا آخر سال میزبان ۸ اثر است

بهمن 20, 1395 0

مدیر پردیس تئاتر تهران اعلام کرد که این مجموعه تئاتری که فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده، تا پایان سال جاری میزبان ۸ اثر نمایشی است.

به گزارش تئاتر آنلاین، شهرام کرمی مدیر پردیس تئاتر تهران درباره برنامه اجراهای نمایشی پردیس تئاتر تهران که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است به (تئاتر آنلاین) مهر گفت: ما تا پایان سال جاری با میزبانی ۸ اثر نمایشی پذیرای مخاطبان و علاقه مندان به تئاتر هستیم. در حال حاضر هر روز ۵ اثر نمایشی در پردیس تئاتر تهران اجرا می شود.

وی ادامه داد: نمایش های «من» به کارگردانی فرهاد تجویدی ساعت ۱۹:۳۰، «روزگار یک سگ» به کارگردانی مهدی قلعه ساعت ۱۷:۳۰، «تاج عروس خاله و عروس» به کارگردانی احمد سلیمانی ساعت ۱۷:۳۰، «هدیه مرموز» به کارگردانی یاسر خاسب ساعت ۱۸:۳۰ و «ریحانه» به کارگردانی سیروس همتی ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر تهران اجرا می شوند.

کرمی درباره استقبال مخاطبان از اجرای این آثار نمایشی و پردیس تازه تأسیس تئاتر تهران، اظهار کرد: با وجود اینکه از چهارشنبه هفته گذشته فعالیت پردیس تئاتر تهران آغاز شده اما استقبال مخاطبان تئاتری شامل ساکنان بومی منطقه و همچنین مناطق دیگر تهران مرا شگفت زده کرده است. سه شب ابتدایی اجرای نمایش «من» در سالن اصلی پردیس، هر شب میزبان ۸۰۰ نفر از مخاطبان و علاقه مندان به تئاتر بوده است.

وی افزود: هر چند به دلیل حضور در ماه های بهمن و اسفند و نزدیکی به عید نوروز و با در نظر گرفتن مشغله مردم در زمان مناسبی برای اجرای تئاتر به سر نمی بریم ولی استقبال مخاطبان باعث خوشحالی است و نشان می دهد که مردم حامی تئاتر هستند.

مدیر پردیس تئاتر تهران با اشاره به اضافه شدن سه اثر نمایشی به اجراهای فعلی این مجموعه تئاتری، گفت: این نمایش ها تا پایان اسفندماه به اجراهای عمومی خود در مجموعه ادامه می دهند. با چند هنرمند پیشکسوت هم برای اجرا گفتگوهایی داشته ایم که به محض قطعی شدن این اجراها، اطلاع رسانی لازم انجام می شود.

کرمی درباره برنامه های اجرایی پردیس تئاتر تهران در سال ۹۶، یادآور شد: فراخوانی را برای اجراهای پردیس تئاتر تهران منتشر کردیم که ۲۵ اسفندماه پایان مهلت این فراخوان است. خوشبختانه استقبال خوبی از سوی هنرمندان تئاتری از این فراخوان شده است و بعد از بررسی و ارزیابی آثار متقاضی، برنامه ۶ ماهه اول سال ۹۶ را اعلام می کنیم.

وی افزود: پردیس تئاتر تهران از ۷ فروردین ماه و همزمان با روز جهانی تئاتر، فعالیت خود در سال ۹۶ را آغاز می کند و بعد از تعطیلات عید نوروز همزمان میزبان ۵ یا ۶ اثر نمایشی خواهیم بود.

مدیر مرکز هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران درباره نحوه حمایت از اجراهای نمایشی در پردیس تئاتر تهران، تأکید کرد: از کارهایی که در این مجموعه به صحنه می روند هم به لحاظ مالی و هم به لحاظ تبلیغات و اطلاع رسانی، حمایت می شود.

کرمی با بیان اینکه تلاش می شود تا پردیس تئاتر تهران مجموعه ای تأثیرگذار در عرصه تئاتر باشد، گفت: وظیفه دارم از اصحاب رسانه که با پیگیری های خود طی سال های گذشته به افتتاح این مجموعه کمک کردند و همچنین حمایت هنرمندان و خانواده تئاتر و مدیریت شهری تشکر و قدردانی کنم.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×