» آرشیو مطالب » پایان «مکبث زار»با ۷۶۷میلیون تومان/فروش ۱ماهه تئاتر شهر ۱ میلیارد
پایان «مکبث زار»با ۷۶۷میلیون تومان/فروش ۱ماهه تئاتر شهر ۱ میلیارد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

پایان «مکبث زار»با ۷۶۷میلیون تومان/فروش ۱ماهه تئاتر شهر ۱ میلیارد

اردیبهشت 30, 1402 0

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و همچنین تالار هنر تا پایان روز جمعه بیست و نهم اردیبهشت ۱۴۰۲ به تفکیک اجراها اعلام شد.

نمایش «مکبث زار » به کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی که از روز ۲۷ فروردین اجرای خود را در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۵۰ هزار تومان آغاز کرده بود، روز جمعه ۲۹ اردیبهشت با مجموع ۲۸ اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان)، میزبانی از ۶ هزار تماشاگر و ۷۶۵ و فروش ۷۶۷ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان به اجرای خود پایان داد.

نمایش «مردمان خشمگین » به کارگردانی ایرج افشاری نیز که از روز ۲۷ فروردین در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، پیش روی مخاطبان قرار گرفته بود روز جمعه ۲۹ اردیبهشت با مجموع ۳۱ اجرا، ۲ هزار ۲۰۰ تماشاگر، (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان) و ۱۶۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان فروش از مجموعه تئاتر شهر خداحافظی کرد.

نمایش «لانگ شات» به کارگردانی محمدرضا مالکی هم که از روز ۲۷ فروردین در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر اجرای خود را آغاز کرده بود شامگاه روز جمعه ۲۹ اردیبهشت با ۳۲ نوبت اجرا، قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) و یک هزار و ۶۱۷ تماشاگر و فروش ۱۲۱ میلیون ۳۱۰ هزار تومان به اجرا های خود پایان داد.

نمایش «مجلس شبیه لیر بیچاره» به کارگردانی ملیکا رضی که از روز ۲۱ اردیبهشت در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان روی صحنه رفته تا روز جمعه ۲۹ اردیبهشت با مجموع ۶ اجرا ( احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۱۳۶ تماشاگر، ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «ماشین دودی» به کارگردانی حسین تفنگدار هم که از ۶ فروردین در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ نفر و قیمت بلیت ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان روی صحنه رفته است (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) تا روز ۲۹ اردیبهشت با ۳۳ نوبت اجرا و ۴ هزار و ۲۲۴ تماشاگر به فروشی معادل ۱۹۸ میلیون و ۷۷۱ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «کنیزک و پادشاه» به کارگردانی ریحانه چزانی هم که از ۱۹ اردیبهشت در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ نفر و قیمت بلیت ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان روی صحنه رفته است (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) تا روز ۲۹ اردیبهشت با ۸ نوبت اجرا و ۱۶۰ تماشاگر به فروشی معادل ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار دست پیدا کرده است.

نمایش «سیندرلا» به کارگردانی مریم کاظمی هم که از روز ۲۰ اردیبهشت با قیمت بلیت ۶۰ و ۷۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفته، تاکنون با مجموع ۷ اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) و یک هزار و ۵۴۹ تماشاگر به فروشی معادل ۹۶ میلیون و ۱۳۹ هزار تومان دست یافته است.

نمایش «درگوشی» به کارگردانی نرگس اصغری نیز که از روز ۲۵ اردیبهشت با قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان در تالار هنر به تازگی میزبان مخاطبان تئاتر است، تاکنون با مجموع ۴ اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) و ۲۳۵ تماشاگر به فروشی معادل ۱۰ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان دست یافته است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×