4347664

مشهد ـ دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر خراسان رضوی گفت: سی و دومین جشنواره تئاتر خراسان رضوی با معرفی آثار برتر در مشهد به کار خود پایان داد.

به گزارش تئاتر آنلاین، محمد جهانپا اظهار کرد: مرحله پایانی سی و دومین جشنواره تئاتر استان از چهارشنبه ۹ آذرماه در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا (ع) آغاز و طی سه روز برگزاری جشنواره، گروه‌های راه یافته به مرحله پایانی، اجراهای خود را به روی صحنه بردند.

دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر خراسان رضوی افزود: در آغاز فراخوان جشنواره، ۱۰۱ گروه هنری متقاضی حضور در این رویداد هنری بودند که در نهایت ۵۳ اثر به مرحله بازبینی راه یافتند.

وی گفت: در جشنواره سی و دوم تئاتر استان، گروه‌های شهرستانی سهم چشمگیری داشتند و از جمع ۱۱ گروه راه یافته به این مرحله، در کنار چهار گروه از مشهد، هفت گروه هم از شهرستان‌های سبزوار (با دو گروه)، تربت حیدریه (با دو گروه)، طرقبه شاندیز، خواف و قوچان حضور داشتند.

جهانپا با اشاره به دعوت از پیشکسوتان و دبیران دوره‌های قبلی جشنواره برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد هنری و تجلیل از دست اندرکاران برگزاری جشنواره، افزود: تئاتر شهرستان‌ها نیاز به حمایت‌های سخت افزاری و آموزش دارد که می‌بایست مورد توجه مسئولان و متولیان قرار بگیرد.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :