ویدئوی طراحی گریم امیر کربلایی زاده در «پنجره ای رو به آسمان»

ویدئویی از مراحل مختلف گریم امیر کربلایی زاده در نمایش «پنجره ای رو به آسمان» منتشر شد. دریافت ۱۰ MB به گزارش تئاتر آنلاین، مشاور رسانه ای نمایش، «پنجره ای رو به آسمان» به کارگردانی امیر دژاکام هفته پایانی اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است. به تازگی نیز ویدئویی از مراحل گریم […]


ویدئویی از مراحل مختلف گریم امیر کربلایی زاده در نمایش «پنجره ای رو به آسمان» منتشر شد.

دریافت ۱۰ MB

به گزارش تئاتر آنلاین، مشاور رسانه ای نمایش، «پنجره ای رو به آسمان» به کارگردانی امیر دژاکام هفته پایانی اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است.

به تازگی نیز ویدئویی از مراحل گریم امیر کربلایی زاده بازیگر نمایش که در ۶ نقش بازی می کند منتشر شده است. کربلایی زاده در این نمایش نقش ۴ مرد و ۲ زن را ایفا می‌کند.

همچنین پیش فروش بلیت روزهای پایانی این اثر نمایشی در سایت تیوال آغاز شده است.

درخلاصه داستان نمایش که تا ۸ دی ماه هرشب ساعت ۱۹:۳۰ به صحنه می رود، آمده است: دو دقیقه مانده است به شروع یک برنامه زنده اما استاد فلسفه مهمان و مجری برنامه نیامده اند …

بهرام ابراهیمی، شهره سلطانی، امیر کربلایی زاده، عمار تفتی، حسین شهبازی، ابوالفضل جمشیدی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

همچنین قرار است شنبه ۷ دی ماه از طرف موسسه فرهنگی هنری ماهان که مجری طرح این اثر نمایشی است برای بهرام ابراهیمی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما، رادیو و تلویوزیون که در این نمایش به ایفای نقش می پردازد، مراسم بزرگداشتی برگزار شود.

در این مراسم اداره کل هنرهای نمایشی، خانه تئاتر، انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، بنیاد رودکی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و اداره کل هنرهای نمایشی رادیو مشارکت دارند.