«ولگردی‌های آدمیزاد…» وارد موزه زمان می‌شوند

نمایش «ولگردی‌های آدمیزاد، چندین سال پس از پیدایش» به نویسندگی و کارگردانی پاشا بهزاد از اول تیرماه سال جاری در تماشاخانه پارین آغاز می‌شود.

نمایش «ولگردی‌های آدمیزاد، چندین سال پس از پیدایش» به نویسندگی و کارگردانی پاشا بهزاد از اول تیرماه سال جاری در تماشاخانه پارین آغاز می‌شود.

 به گزارش MrArt، نمایش «ولگردی‌های آدمیزاد، چندین سال پس از پیدایش» به نویسندگی و کارگردانی پاشا بهزاد از اول تیر ماه سال جاری در تماشاخانه پارین آغاز می‌شود.

عوامل این نمایش که از اوایل خرداد ماه آخرین مرحله تمرینات خود را آغاز کرده‌‌اند در صورت محیا شدن شرایط از اول تیر ماه سال جاری «ولگردی‌های آدمیزاد، …» را در محل تماشاخانه پارین واقع در موزه زمان به روی صحنه خواهند برد.

در این نمایش بازیگرانی چون نادر فلاح، مانی کسرائیان، شبنم درویش، عاطفه تهرانی، ماریه ماشاالهی، صادق ملکی و ضیاء همایون نقش آفرینی می‌کنند.

پاشا بهزاد کار هنری خود را سال 73 با بازی در نمایش «بند» نوشته تاجبخش فنائیان آغاز کرده و تاکنون نیز در نمایش‌های متعددی از جمله  «درنگی دو رنگ» به کارگردانی بهرام امانی هنرنمایی کرده است.

وی که با عنوان مشاور و بازیگردان در برخی نمایش‌ها حضور داشته، اولین نمایش خود را با نام «دل‌خونه» در سال 79 نویسندگی و کارگردانی نموده است.

«ولگرد‌های آدمیزاد … » روایتگر فیلسوفی هست که تصمیم می‌گیرد اندیشه‌های خود را به دنیا تزریق کند. انسان‌ها تحت تاثیر اندیشه‌های او عاشق می‌شوند، می‌خندند، راهی را انتخاب می‌کنند و … نازی قصد دارد با نامزدش به پاریس برود. برخورد او با همسر سابقش هومن چالشی است غیر قابل پیش بینی. فیلسوف اما مشغول تحلیل آنهاست.

عواملی این اثر نمایشی عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: پاشا بهزاد، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: زهرا کاشفی، طراح صحنه و لباس: جواد مرآتی، موسیقی: فرشاد رضایی،  مدیر صحنه: نیلوفر رضایی، دستیار صحنه و لباس: حامد بهلولی، دستیار دوم کارگردان: حسین زین‌العابدینی، گرافیست: ویدا هنرمندی، عکاس: امیر غلامی مدیر روابط عمومی و تبلیغات: خسرو بابا پور

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.