» آرشیو مطالب » وبینار ۲ روزه «بررسی تئاتر انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود
4110711
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

وبینار ۲ روزه «بررسی تئاتر انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود

فروردین 18, 1401 2

اداره کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد با همکاری دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، همزمان با فرا رسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی وبینار «بررسی تئاتر انقلاب اسلامی» را برگزار می کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، همزمان با فرا رسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی وبینار دو روزه «بررسی تئاتر انقلاب اسلامی» طی روزهای شنبه بیستم و یکشنبه بیست و یکم فروردین ماه توسط دفتر انتشارات و پژوهش اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره برگزارخواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته از ساعت ۱۶ تا ۱۹ روز شنبه بیستم فروردین وبینار «زیبایی شناسی تئاتر انقلاب اسلامی» به دبیری فرزاد معافی غفاری پژوهشگر و مدرس دانشگاه، با سخنری حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین خسروپناه، علی منتظری، محمدعلی خبری، هوشنگ توکلی و محمود فرهنگ برگزار می شود.

وبینار ۲ روزه «بررسی تئاتر انقلاب اسلامی»  برگزار می‌شود

«نقش استان ها در تئاتر انقلاب اسلامی» عنوان موضوع روز دوم وبینار «بررسی تئاتر انقلاب اسلامی» است که از ساعت ۱۶ تا ۱۹ روز یکشنبه بیست و یکم فروردین برگزار خواهد شد.

در این وبینار تخصصی که دبیری آن بر عهده سعید اسدی مدرس دانشگاه و مدیر دفتر انتشارات و پژوهش اداره کل هنرهای نمایشی است، علی رضایی از استان هرمزگان، جهانشیریار احمدی از استان بوشهر، رضا میرمعنوی از استان گیلان، احمد سپاسدار از استان فارس، منصور حیدری از استان آذربایجان شرقی از هنرمندان و پژوهشگران حوزه تئاتر استان ها، با موضوع «نقش استان ها در تئاتر انقلاب اسلامی» به بحث و تبادل نظر می پردازند.

وبینار ۲ روزه «بررسی تئاتر انقلاب اسلامی»  برگزار می‌شود

علاقه مندان برای شرکت دراین نشست های پژوهشی مجازی دو روزه می تواند به آدرس اینترنتی http://panel.soore.ac.ir/join/egc۴۱ مراجعه ویا از طریق تلویزیون تئاتر ایران این نشست ها رادنبال کنند.

اداره کل هنرهای نمایشی به مناسبت فرا رسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی برنامه های دیگری را با مشارکت دیگر مجموعه ها و نهادهای فرهنگی تدارک دیده است که مشروح آنها طی روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×