» آرشیو مطالب » واریز دور اول کمک هزینه‌های حمایتی به انجمن‌های نمایش استان‌ها
2894832
آرشیو مطالب - استان ها

واریز دور اول کمک هزینه‌های حمایتی به انجمن‌های نمایش استان‌ها

آبان 9, 1401 1

2894832

اسرافیل فرج‌اللهی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی از پرداخت دور اول کمک هزینه به انجمن‌های نمایش استان‌ها خبر داد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، انجمن هنرهای نمایشی ایران در دور اول حمایت از تئاتر اقدام به واریز کمک هزینه در راستای ارتقای تئاتر در سراسر کشور کرده است.

اسرافیل فرج‌اللهی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی درباره واریز کمک هزینه‌ها گفت: به تازگی هزینه‌ای به منظور کمک به تئاتر استان‌ها به حساب انجمن‌های هنرهای نمایشی استان‌ها واریز شده است.

وی افزود: این کمک هزینه به منظور حمایت از سه بخش جشنواره‌ تئاتر استانی، حمایت از پرتال‌های خبری و پشتیبانی انجمن‌های هنرهای نمایشی استان‌ها صورت گرفته است.
بخش اول کمک هزینه در هفته گذشته به حساب انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها واریز شده است و امیدواریم در ادامه نیز بتوانیم هزینه‌ای به منظور حمایت از آثار صحنه‌ای استان‌ها اختصاص دهیم.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی با اشاره به اینکه قطعا این کمک هزینه نسبت به مخارج استان‌ها مبلغ ناچیزی است، مطرح کرد: در حال حاضر تنها مرحله اول این واریز انجام شده است و به امید خدا در مراحل بعدی با کسب عملکرد استان‌ها و تامین اعتبارات بودجه واریزهای بعدی نیز انجام خواهد شد.

فرج‌اللهی در پایان گفت: انجمن‌های‌ نمایش در استان‌های سراسر کشور با وجود اینکه در سال‌های گذشته هزینه‌ای دریافت نکرده بودند با دست خالی به فعالیت‌های تئاتری خود ادامه دادند که ما قدردان و سپاسگزار آن‌ها هستیم و امیدواریم بتوانیم در مراحل بعدی بخش بیشتری از زحمات آن‌ها را جبران کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×