» آرشیو مطالب » «هیچ چیز جدی نیست» به صحنه بر می‌گردد/استقبال از اجرا در استان‌ها
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«هیچ چیز جدی نیست» به صحنه بر می‌گردد/استقبال از اجرا در استان‌ها

بهمن 5, 1398 0


کارگردان نمایش «هیچ چیز جدی نیست» اعلام کرد که در سال ۹۹ علاوه بر تولید و اجرای نمایشی جدید، این اثر را در قالب بازتولید روی صحنه می‌برد.

مسعود دلخواه کارگردان و بازیگر تئاتر که نمایش «هیچ چیز جدی نیست» را آبان و آذر سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد، درباره احتمال اجرای مجدد این اثر نمایشی به تئاتر آنلاین گفت: «هیچ چیز جدی نیست» اثری کمدی و در رابطه با حواشی تئاتر است ولی اجرای عمومی این اثر همزمان با فضای سرد و مشکلات اینترنت در فصل پاییز شد و تماشاگران بسیاری امکان دیدن این اثر را از دست دادند.

وی ادامه داد: از ما خواسته شد تا در فرصت دیگری نمایش «هیچ چیز جدی نیست» را در سال آینده بازتولید و اجرا کنیم.

دلخواه درباره زمان و مکان اجرای بازتولید «هیچ چیز جدی نیست»، اظهار کرد: باید با گروه بازیگران نمایش برای زمانبندی جدید، هماهنگ شویم تا زمان اجرای بازتولید اثر مشخص شود.

کارگردان نمایش‌هایی چون «مفیستو» و «شاه لیر» درباره تولید اثری جدید در سال ۹۹، یادآور شد: من همیشه سعی می‌کنم هر سال یک تولید جدید داشته باشم و سال ۹۹ هم اینگونه خواهد بود. بازتولید نمایش «هیچ چیز جدی نیست» به معنای تولید نکردن کاری جدید نیست. در حال بررسی چند نمایشنامه جدید هستم تا از میان آن‌ها یک اثر را برای تولید و اجرا انتخاب کنم.

وی در پایان سخنان خود درباره احتمال اجرای نمایش «هیچ چیز جدی نیست» در شهرها و استان های مختلف ایران، تأکید کرد: من از اجرا در شهرهای مختلف استقبال می کنم. نمایش «هیچ چیز جدی نیست» دکور سنگینی ندارد ولی تعداد بازیگران و نوازندگان آن زیاد است. از چند شهر هم پیشنهاد اجرا داشتیم و برنامه‌ریزی‌مان به گونه‌ای است که در سال آینده با بازتولید این اثر، در شهرهایی که دعوت کننده باشند، نمایش را اجرا کنیم.

عکس از پریچهر ژیان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×