«هیچی» در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می آید

نمایش «هیچی» به کارگردانی ملیکا زاهدی و تهیه کنندگی حامد شیخی از ۱۶ آبان ساعت ۱۷ در سالن شماره یک خانه نمایش مهرگان روی صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «هیچی» نوشته ایاودوکیموس تسولاکیدیس با ترجمه سکینه عرب نژاد است و بن بستی را نشان می‌دهد که انسان دوره مدرن در آن به دام […]

نمایش «هیچی» به کارگردانی ملیکا زاهدی و تهیه کنندگی حامد شیخی از ۱۶ آبان ساعت ۱۷ در سالن شماره یک خانه نمایش مهرگان روی صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «هیچی» نوشته ایاودوکیموس تسولاکیدیس با ترجمه سکینه عرب نژاد است و بن بستی را نشان می‌دهد که انسان دوره مدرن در آن به دام می افتد.

این نمایش که کاری از گروه هنری تندیس است، با کارگردانی ملیکا زاهدی از ۱۶ آبان در خانه نمایش مهرگان اجرای عمومی خود را آغاز می‌کند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: تهیه‌کننده: حامد شیخی، بازیگران: پرنیا سراج، بهرام مصطفایی، ملیکا زاهدی، مهوش زهدی، محمد مرادی، امیرحسین محمدی، سرمایه گذار: زهرا وفایی، مجری طرح، طراح پوستر و بروشور: فاطمه عبدالرحیمی، مشاور کارگردان: مجتبی جعفری پور، دستیار کارگردان: یگانه یغمائیان، روابط عمومی: فاطمه مجدنیا، مدیر تولید: امیرمسعود رجبی، طراح و مجری گریم: مبینا محمدی، عکاسان: فاطمه مجدنیا، مهرداد حسین زاده.