هوشنگ میرزایی به خانه ابدی بدرقه شد

پیکر هوشنگ میرزایی مستندساز که در اثر ابتلا به کرونا درگذشت، در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) آرام گرفت. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، پیکر هوشنگ میرزایی هنرمند مستندساز صبح امروز ۲۴ اسفندماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) و در جوار بهروز مسروری بازیگر […]


پیکر هوشنگ میرزایی مستندساز که در اثر ابتلا به کرونا درگذشت، در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) آرام گرفت.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، پیکر هوشنگ میرزایی هنرمند مستندساز صبح امروز ۲۴ اسفندماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) و در جوار بهروز مسروری بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون به خاک سپرده شد. هومن مرادی کرمانی به نمایندگی از مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در مراسم حضور داشت.

محسن امیریوسفی، محسن سخا، محمدصادق جعفری، مرتضی جذاب، مهدی اسدی، رضا سبحانی، بابک بهداد، محمد جعفری، آذر محرابی، رهبر قنبری و … در کنار خانواده داغدار هوشنگ میرزایی در مراسم خاکسپاری حضور داشتند.

هوشنگ میرزایی پنجشنبه ۲۱ اسفندماه بر اثر بیماری کرونا در بیمارستان فرهیختگان دار فانی را وداع گفت. او فارغ‌التحصیل کارشناسی کارگردانی از دانشگاه صدا و سیما و خالق آثاری مانند «شهر خاموش»، «مرثیه‌ای برای خاک»، «چیزی شبیه چشمهایم»، «روناک»، «تفتان» و … بود.