هند دنباله«RRR» را می‌سازد/ داستان ۲ شخصیت واقعی ضد استعمار

ساخت ادامه فیلم پرفروش «RRR» از سوی کارگردانش تایید شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، اس.اس.راجامولی کارگردان فیلم اکشن پرفروش هندی «RRR» تایید کرد در فکر ساخت دنباله این فیلم هستند.

وی گفت کار نوشتن دنباله داستان این فیلم اکنون توسط پدرش وی.ویجایندرا پراساد که فیلمنامه‌نویس است، در حال نوشته شدن است.

این کارگردان که سازنده «باهوبالی» هم بوده در برنامه نمایش این فیلم در شیکاگو این سخنان را ادا کرد و افزود که پدرش نویسنده داستان همه فیلم‌های وی بوده و او اکنون در حال نوشتن داستان فیلم دوم RRR است.

هنوز برای توضیح بیشتر در این باره زود است و کار ادامه داستان در مراحل اولیه‌اش است.

«RRR» یکی از پرهزینه‌ترین فیلم‌های هند است و با بودجه ۷۲ میلیون دلاری ساخته شده و از زمان اکرانش در اواخر ماه مارس (فروردین) تاکنون، فروشی باورنکردنی را ثبت کرده است.

این فیلم حماسی تاریخی به زبان تلوگو ساخته شده و داستان مبارزان واقعی آزادی هند را در دهه ۱۹۲۰ تصویر کرده است. «کوماران بهیم» با بازی راما رائو جونیور و «آلوری سیتاراما راجو» با بازی رام چاران ۲ شخصیت واقعی تاریخی هستند که در این فیلم با هم دوست می‌شوند تا در برابر یک دشمن مشترک یعنی انگلیس استعمارگر مبارزه کنند. این فیلم ۳ ساعته که ترکیبی از رقص، اکشن، بدل‌کاری‌های جدی، آتش‌بازی و جلوه‌های ویژه است، حتی در یک سکانس مهمش، شاهد رها کردن ببرها، پلنگ‌ها و دیگر حیوانات وحشی از یک کامیون توسط بهیم برای حمله به نیروهای بریتانیایی است.

RRR از فیلم‌های سینمای جنوب هند است که در رقابت با بالیوود است و موفق شده تا با فروشی بیش از ۲۴۰ کرور (۳۱ میلیون دلار) در سراسر جهان در نخستین روز اکران، رکورد بالاترین فروش افتتاحیه برای یک فیلم هندی را بشکند.

این فیلم همچنین با پیشی‌گرفتن از فیلم قبلی «باهوبالی ۲: فرجام» به پرفروش‌ترین فیلم در بازار داخلی آندرا پرادش و تلانگانا تبدیل شد و تاکنون بیش از ۱۶۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده و چندین رکورد گیشه برای یک فیلم هندی را شکسته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.