تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

«همین حوالی» از ۲۱ آبان در تماشاخانه مهر

1
0
2951356
Reading Time: 2 minutesReading Time: 2 minutes

نمایش «همین حوالی» به کارگردانی رضا بهرامی با پشت سر گذاشتن آخرین جلسه‌های تمرین برای اجرا از تاریخ ۲۱ آبان‌ماه آماده می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌ عمومی گروه، نمایش «همین حوالی» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی در حالی جلسات پایانی تمرین‌ها را پشت سر می‌گذارد که از روز دوشنبه ۲۱ آبان، ساعت ۱۸ در تماشاخانه مهر حوزه هنری روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه‌ داستان نمایش «همین حوالی» آمده است: «حاج‌کاظم سرباز در حال مرگ است و دو روز مانده به تحویل سال جدید.»

امیر عدل‌پرور، حمیدرضا ملاحسینی، احسان مجیدی، فهیمه معین، روژینا ابراهیمی، کامبیز نیک آمیز، حانیه حافظی و نوشین میناییفرد در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

دیگر عوامل «همین حوالی» عبارتند از حمیدرضا ملاحسینی طراح صحنه و لباس، شایان کیانی طراح پوستر و بروشور، رضا بهرامی طراح نور، هادی فکری طراح گریم، معصومه جاوید و مسعود قربان‌نژاد مجریان گریم، مینا ترکمن دستیار کارگردان، امیرحسین نوح‌نژاد مدیر صحنه و اجرا، پوریا خوش‌بین منشی صحنه و احمدرضا حجارزاده مدیر روابط‌عمومی و امور رسانه.

این نمایش ششمین همکاری رضا بهرامی و کهبد تاراج در گروه تئاتر «نزدیک» است و به گفته بهرامی، دغدغه اصلی گروه تئاتر «نزدیک»، تنها خود تئاتر است. همین دغدغه باعث شده این ۲ نویسنده و کارگردان جوان تئاتر، پس از اجرای آخرین نمایش خود با نام «عبدل میمون، لاتِ پاکوتاه» به کارگردانی تاراج و بازی و مدیریت تولید رضا بهرامی، تازه‌ترین اثرشان را در تماشاخانه مهر به اجرا ببرند.

بهرامی پیش از این نمایشنامه «بیست‌ متری» را به نویسندگی کهبد تاراج روی صحنه برده است و در نمایش‌های «جوادیه»، «سوگواری قبل از مصیبت»، «عکس خانوادگی» و «عبدل‌میمون، لات پاکوتاه» با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

نمایش «همین حوالی» از ۲۱ آبان تا ۲۱ آذرماه، هر روز ساعت ۱۸ در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در تقاطع خیابان حافظ و سمیه اجرا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *