«هفت‌خان اسفندیار» در تالار وحدت شکل نگرفت

اجرای نمایش «هفت‌خان اسفندیار» که پیش از این قرار بود در پاییز سال جاری در تالار وحدت روی صحنه برود، لغو شد. به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «هفت‌خوان اسفندیار» نوشته محمدرضا کوهستانی و کارگردانی حسین پارسایی، محصول سازمان رسانه‌ای هنری اوج و برداشتی آزاد از شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی است. این نمایش قرار بود در پاییز […]

اجرای نمایش «هفت‌خان اسفندیار» که پیش از این قرار بود در پاییز سال جاری در تالار وحدت روی صحنه برود، لغو شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «هفت‌خوان اسفندیار» نوشته محمدرضا کوهستانی و کارگردانی حسین پارسایی، محصول سازمان رسانه‌ای هنری اوج و برداشتی آزاد از شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی است. این نمایش قرار بود در پاییز سال جاری روی صحنه برود ولی این اجرا بنا به دلائلی که هنوز عنوان نشده، لغو شده است.

حسین پارسایی که پیش از این نمایش‌های «اولیور توئیست» و «بینوایان» را به صحنه برده بود، علاوه بر کارگردانی، تهیه‌کنندگی اولین تئاتر حرفه‌ای محصول سازمان رسانه‌ای هنری اوج را نیز بر عهده داشت.

امین حیایی، غزل شاکری، امیرکاوه آهنین‌جان، اصغر پیران، الهام کردا، سروش کریمی‌نژاد، حسام منظور، محمد ریاضت، رضا راد، مونا صوفی، نیکا افکاری، سروین ضابطیان، سایه پارسایی بازیگران نمایش «هفت‌خوان اسفندیار» بودند.