» آرشیو مطالب » «هام» به دانشجویان بلیت تخفیف‌دار می‌دهد
3982764
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«هام» به دانشجویان بلیت تخفیف‌دار می‌دهد

آذر 17, 1400 0

3982764

نمایش «هام» به کارگردانی حسام شریفی که در تالار حافظ روی صحنه است به دانشجویان تخفیف می دهد.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «هام» نوشته عباس عبدالله زاده و کارگردانی حسام شریفی که اجرای خود را از ۸ آذر ماه در تالار حافظ آغاز کرده است برای دانشجویان بلیت تخفیف دار در نظر گرفته است.

دانشجویان می توانند با وارد کردن کد تخفیفی که در سامانه فروش بلیت نمایش درج شده و یا با ارائه کارت دانشجویی معتبر به گیشه تالار حافظ از تخفیف ۳۰ درصدی برای خرید بلیت این اثر نمایشی بهره مند شوند.

همچنین علاقه مندان می توانند با خرید گروهی بلیت نمایش به صورت حداقل چهارنفره ۲۰ در صد تخفیف بگیرند.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: خانواده‌ شیاطین تصمیم گرفتند که شهر آدمیزاد را به ورطه نابودی کشیده و انسانیت را از بین ببرند. اما یک بانوی پاکدامن مقابل آنها قرار گرفته و در این میان هام فرزند ارشد شیطان و …

بازیگران این اثر عبارتند از میثم شمسیان، حسین شهبازی، فرهاد داوری کیا، علی یعقوبی، مرتضی یعقوب پور، ایمان قادری، ندا اصغرپور، فاطمه گوشه، آیناز شجری، آیلار شجری، علی افضلی، ناصر عزتی، شقایق زارع، مانی خضری پور، سارا جوادزاده، بهنام فرزام، امیدعلی رحمانی، مرتضی عبداللهی، فرزانه قاسمی، مجتبی بحران، علی مرادی، نسترن خاموشی، علیرضا حیدری، حنانه میرشاه ولد، الهه اهدایی، پریساجلالی، نوشین جوادی، پرنیان شفیعیان، مریم حیدر زاده، نسیم داداشی، سینا توکلی.

نمایش «هام» تا ۳۰ آذر ماه هر شب ساعت ۱۸ در تالار حافظ به صحنه می رود.

عکس کنار خبر از مریم اصلانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×