نگارجواهریان و شهاب حسینی در حوض نقاشی

پیش‌تولید فیلم سینمایی «حوض نقاشی» تازه‌ترین ساخته مازیار میری به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی آغاز شده و همچنان گروه سازنده در انتظار پروانه ساخت هستند.

پیش‌تولید فیلم سینمایی «حوض نقاشی» تازه‌ترین ساخته مازیار میری به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی آغاز شده و همچنان گروه سازنده در انتظار پروانه ساخت هستند.

«منوچهر محمدی» تهیه‌کننده با سابقه سینمای ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم گفت: مقدمات تولید فیلم را آغاز کردیم و اقدامات اولیه برای دریافت پروانه ساخت فیلم نیز انجام شده و تقاضای پروانه ساخت ارایه شده اما هنوز پروانه ساخت فیلم صادر نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که «حوض نقاشی» در راستای کارهای قبلی و دغدغه‌هایتان است، گفت: طبیعتا این کار در راستای دغدغه‌ها و جنس فیلمسازی است که هم دوست دارم کار کنم و آن را دنبال می‌کنم.‌ در این فیلمنامه محوری‌ترین بخش که توجه جدی و همه جانبه‌ای به آن صورت گرفته ‌است، توجه ‌به موضوع خانواده و شرایطی است که خانواده‌ها در آن بسر می‌برند و به اعتقاد من کانون خانواده اصیل‌ترین و غنی‌ترین هسته اصلی اجتماعی است که کمک می‌کند بتوان جامعه را به سمت تعالی سوق داد‌. این فیلم در راستای ارج نهادن به کانون خانواده ساخته می‌‌شود.

تهیه‌کننده فیلم‌های تحسین شده «زیر نور ماه»، «بوسیدن روی ماه» و «طلا و مس» درباره نگارش فیلمنامه و آماده شدن آن توضیح داد: نویسنده فیلمنامه حامد محمدی است و هم‌اینک مراحل پایانی بازنویسی نهایی آن توسط ایشان انجام می‌شود. تلاش می‌کنیم فیلم را اوایل آبان‌ماه جلوی دوربین ببریم.

بنابراین گزارش، در خلاصه داستان فیلم آمده است: مریم و رضا با آدم‌های دیگر فرق دارند، آن هم نه یک فرق ساده، بلکه بسیار بزرگ و آن‌ها باید تلاش کنند تا به دیگران ثابت کنند این تفاوت بزرگ را با معجزه عشق حل کرده‌‌اند.

تاکنون حضور «نگار جواهریان» برای ایفای نقش «مریم» و «شهاب حسینی» برای ایفای نقش «رضا» انتخاب شدند. این بازیگران برای اولین بار در مقابل یکدیگر در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

نام فیلم برگرفته از شعر عامیانه و معروف «گنجشگک‌ اشی مشی» است و در داستان فیلم به شعر و مفهوم آن اشاره ‌شده است.

«حوض نقاشی» با سرمایه‌گذاری حوزه هنری ساخته می‌شود و در راستای سیاست‌های این حوزه جهت توجه به کانون عاشقانه و گرم خانواده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.