نوفل‌لوشاتو با اولین نمایش تولیدی‌اش به‌صورت رسمی افتتاح می‌شود

عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو با «شب بیست و یکم» به کارگردانی مهدی رضایی که نخستین پروژه تئاتری تولید شده از سوی این مجموعه نمایشی است به صورت رسمی افتتاح می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌عمومی مجموعه نوفل لوشاتو، نمایش «شب بیست و یکم» بر اساس متنی از محمود استادمحمد نخستین اثر تولید شده […]


عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو با «شب بیست و یکم» به کارگردانی مهدی رضایی که نخستین پروژه تئاتری تولید شده از سوی این مجموعه نمایشی است به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌عمومی مجموعه نوفل لوشاتو، نمایش «شب بیست و یکم» بر اساس متنی از محمود استادمحمد نخستین اثر تولید شده عمارت نوفل‌لوشاتو است که این مجموعه نمایشی را از دهه نخست فروردین ماه سال آتی، به‌طور رسمی افتتاح می‌کند.

طراح و کارگردان این اثر نمایشی مهدی رضایی و مهدی خالدی هستند و بازیگران آن (به ترتیب حروف الفبا) عبارتند از احسان احمدی، ایمان حاج‌عظیمیان، مهدی رضایی، کامران طاهری، مجید عراقی، میلاد کرباسی و برسام نوری‌اسکوئی.

طراحی پوستر نمایش را نیز صادق حسینی به عهده دارد.

در خلاصه داستان «شب بیست و یکم» آمده است: «بیست و یک روز طول می‌کشه تا خون، بشه خون مادرزاد.»

«شب بیست و یکم» از ۸ تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند به مناسبت افتتاح رسمی این مجموعه نمایشی، بلیت سه روز نخست را با پنجاه درصد تخفیف از سایت تیوال تهیه کنند.

ساختمان جدید عمارت نوفل‌لوشاتو در خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، نبش تقاطع رازی، پلاک ۱۸ واقع شده است.