3383036
رئیس انجمن دراماتراپی ایران از افتتاح نمایندگی این انجمن در شهر مهاباد و همچنین برگزاری کارگاه عملی آموزشی و همچنین سخنرانی در سمینار علمی توانبخشی، خبر داد.

مجید امرایی رئیس انجمن دراماتراپی ایران درباره جدیدترین فعالیت‌های مدنظر خود در زمینه دراماتراپی، به تئاتر آنلاین گفت: اولین سمینار علمی توانبخشی مراکز توانبخشی سراسر کشور، ۶ و ۷ اسفند برگزار می‌شود. این سمینار با حضور ۲ هزار و ۵۰۰ مرکز و توسط دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با دبیری دکتر گیتا موللی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این سمینار دارای بخش‌های مختلف از جمله سخنرانی، پوستر علمی، کارگاه آموزشی و نمایشگاه عرضه و معرفی وسائل و ابزار توانبخشی است.

امرایی توضیح داد: در این سمینار کارگاه عملی آموزشی ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با عنوان «ریتم آگاهی در دراماتراپی» و همچنین جلسه سخنرانی «ضرورت توجه به توانمندسازی سالمندان با رویکرد دراماتراپی» خواهم داشت.

رئیس انجمن دراماتراپی ایران در پایان سخنان خود اعلام کرد: روز ۸ اسفند نمایندگی انجمن دراماتراپی ایران در مهاباد با ریاست دکتر امید پیروی افتتاح می‌شود. این مرکز نمایندگی انجمن دراماتراپی ایران در استان آذربایجان غربی خواهد بود.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :