038نمایش “گُل”، به کارگردانی جعفر مهیاری، در بیست و هفتمین جشنواره “نابلی تونسیا”ی کشور تونس به صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر “زندگی”، نمایش “گل”، نوشته و کارگردانی جعفر مهیاری، با بازی سعید ابک، اصغر صابری و مارال  مختاری در بیست و هفتمین جشنواره “نابلی تونسیا” به نمایش در می آید.

این جشنواره، که از 16 تا 23 دسامبر (‌26 آذر تا 3 دی ماه) در شهر نابل تونس برگزار می‌شود، از مهم ترین جشنواره‌های نمایشی قاره آفریقا به شمار می‌رود که گروه‌های نمایشی مختلفی از سراسر جهان، آثار ویژه گروه سنی کودکان و نوجوانان را در آن به صحنه می‌برند.

در این دوره از جشنواره گروه‌هایی از کشورهای ایتالیا، فرانسه، برزیل، روسیه، پرتغال، رومانی، شیلی، اسلوونی، مصر، تونس و ایران حضور دارند.

نمایش “گل” در سال 87 در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صحنه رفت و تاکنون در  جشنواره‌های “کی تی اُ” لهستان، “ترمسو دیالوگ”  نروژ  و “بورسا”ی ترکیه اجرا شده است، که  در جشنواره “ترمسو دیالوگ” به عنوان کار برگزیده انتخاب شد.

نمایش “گل” روایتگر داستان دختری ‌است که با عشق فراوان از گل‌هایی که کاشته مراقبت می کند، اما شیطنت چند کودک اتفاق دیگری را رقم می زند.

دیگر عوامل این نمایش عبارت اند از: میلاد شجاعی دستیار کارگردان، میلاد محمدی طراح صحنه، مهشید نوروزی طراح لباس، محمد فرشته‌نژاد آهنگساز و پرنیان گودرزی طراح نور.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :