نمایش «ژپتو» به اجرای فوق‌العاده و سانس ویژه رسید

نمایش «ژپتو» به کارگردانی اوشان محمودی روزهای پنجشنبه و جمعه ۴ و ۵ آذر ماه در قالب سانس ویژه و شنبه ۶ آذر ماه در ۲ اجرای فوق‌العاده روی صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش «ژپتو» به کارگردانی اوشان محمودی روزهای پنجشنبه و جمعه ۴ و ۵ آذر ماه علاوه بر اجراهای عادی در قالب سانس ویژه در ساعت ۱۶ نیز روی صحنه می‌رود. همچنین این نمایش در روز شنبه ۶ آذر ماه نیز با اجرای ویژه در ۲ سانس ۱۸ و ۲۰ میزبان مخاطبان خواهد بود.

نمایش «ژپتو» از روز دوشنبه ۱۰ آبان اجرای عمومی خود را در تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده است و مطابق با جدول زمان‌بندی این مجموعه تا روز دوشنبه ۸ آذر روی صحنه خواهد رفت.

در این نمایش صادق برقعی، علی تاریمی، پارمیدا حسینی، محمد شهریار، بی‌تا عزیز اقلی و آذین نظری به ایفای نقش می‌پردازند.

سایر عوامل نمایش نیز عبارتند از طراح صحنه و اکسسوار: سعید غفاری، طراح نور: محمدرضا رحمتی و نیلوفر نقیب الساداتی، طراح گریم: فائزه سلطانی، طراح پوستر و برنوشت: شهاب محمودی، طراح موسیقی: مهدی زمانی، طراح لباس: محمد مهری، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: آوا صالحی، دستیاران صحنه: غزاله کارآموز و امید عبدی، دستیاران نور: مهران کریمی و مهدی ایمانلو، دستیار موسیقی: احسان سلام پور، دستیار گریم: فاطمه سلطانی، دستیار لباس: حمیدرضا قامتی، عکاس: فائزه نوری، نماینده اجرایی: محمد لهاک، مدیر روابط عمومی و تبلیغات: محمد لهاک.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.