» آرشیو مطالب » نمایش «مکبث زار» در دومین جشنواره مونیخ اجرا شد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

نمایش «مکبث زار» در دومین جشنواره مونیخ اجرا شد

بهمن 17, 1395 0

نمایش «مکبث زار» به کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی با اجرا در دومین جشنواره آرت مونیخ مورد استقبال پرشور و بی‌سابقه تماشاگران آلمانی قرار گرفت.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «مکبث زار» با نام کامل «تنها سگ اولی می‌داند چرا پارس می‌کند مکبث» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی طی روزهای گذشته در سالن «پپرتئاتر» شهر مونیخ اجرا شد که با استقبال بی‌سابقه و گسترده مخاطبان آلمانی واقع شد.

مدیر سالن «پپرتئاتر» پس از اجرای این نمایش گفت: من ۱۰ سال است مدیر این سالن هستم و امروز با افتخار اعلام می‌کنم نمایش «مکبث زار» یکی از بهترین اجراهایی است که در این سالن روی صحنه رفته است.

این نمایش امسال در سی‌ و پنجمین جشنواره تئاتر فجر نیز در شهرهای یزد، آمل و بندرعباس روی صحنه رفت که با تشویق و تحسین چشم‌گیر تماشاگران داخلی روبه‌رو شد.

در نمایش «مکبث زار»، محمد سایبانی، داوود اسلامی، بهروز عباسی، حسین اصیلی، بهنام پانیزه، الهام اسکندری، سارا شاهی و بهرنگ عباس‌پور بازی دارند. دیگر عوامل اجرا عبارتند از: سیما کهنمویی (دستیار کارگردان)، ام. جی. جایباش (منشی صحنه)، ابراهیم پشت‌کوهی (طراح صحنه)، فاطیما پشت‌کوهی (طراح لباس)، بهرنگ عباس‌پور و عماد زارعی (موسیقی)، بودا عباس‌نیا (طراح پوستر و عکاس)، احمدرضا حجارزاده (امور رسانه و روابط‌عمومی).

«مکبث زار» پیش از این هم در جشنواره‌های جهانی حضور موفق و درخشانی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×