تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

نمایش «مترسک خودت باش» در مناطق سیل‌زده اجرا می‌شود

1
0
3118899
Reading Time: < 1 minuteReading Time: < 1 minute


تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری با اجرای نمایش عروسکی «مترسک خودت باش» به نویسندگی و کارگردانی امیر مشهدی‌عباس در مناطق سیل‌زده استان لرستان به امدادرسانی فرهنگی می‌پردازد.

به گزارش خبرگزای مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، گروه نمایش «هفت پنج یک» برای حمایت از کودکان مناطق سیل‌زده استان لرستان، همراه کاروان پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راهی این مناطق شده است.

نمایش «مترسک خودت باش» از روز ۱۱ اردیبهشت در شهرها و روستای کوهدشت، خرم‌آباد، معمولان و جمرود اجرا شده و تا روز ۱۴ اردیبهشت به فعالیت‌هایش در دیگر شهرها و روستاهای این استان ادامه می‌دهد.

این نمایش داستان «گلی» دختر بچه کوچکی را روایت می‌کند که به دلیل دیدن خواب‌های ترسناک از تنها خوابیدن می‌ترسد. در ادامه نمایش، دختربچه با راهنمایی پدر و گوش‌دادن به قصه‌های او، تصمیم می‌گیرد برای خود مترسکی بسازد که از او در مقابل خواب‌های ترسناکش محافظت کند و خواب‌های او را بترساند.

نمایش عروسکی «مترسک خودت باش!» با هنرمندی بهناز مهدی‌خواه و حمیدرضا حسینعلی برای کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود.

آزاده فرهنگیان به عنوان شاعر، آرش سلگی به عنوان آهنگ‌ساز، امیر مشهدی‌عباس به عنوان طراح صحنه و بهناز مهدی‌خواه به عنوان طراح و ساخت عروسک، با این نمایش همکاری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *