» تئاتر ایران » نمایش «شب امتحان مریم» به روی صحنه رفت
2112
تئاتر ایران

نمایش «شب امتحان مریم» به روی صحنه رفت

اسفند 6, 1391 1

2112نمایش «شب امتحان مریم» به نویسندگی و کارگردانی مجتبی حسینی قیری از دیروز در قیروکارزین به روی صحنه رفت و تا پانزدهم اسفند ماه جاری ادامه می‌یابد.

 به گزارش MrArt، نویسنده و کارگردان نمایش «شب امتحانت مریم» امروز در گفت‌وگو با فارس در قیروکارزین اظهار داشت: قصه این نمایش که توسط گروه نمایش ققنوس اجرا می‌شود نگاهی آموزشی به یکی از داستان‌های کتاب فارسی در دوران ابتدایی دارد و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قیروکارزین و انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان به روی صحنه رفته است.

مجتبی حسینی قیری با بیان این که در این کار سعی شده پیام‌های امروزی را به کودکان منتقل کرد افزود: تنها به دنبال خنده و لذت بردن کودک نبوده‌ایم بلکه تلاش کرده‌ایم در کنار ایجاد شادی و نشاط در کودکان چیزی را نیز به آنان بیاموزیم.

وی تصریح کرد: در صورت استقبال آماده همکاری با ادارات، مدارس و مهد کودک‌ها برای اجرای ویژه این نمایش هستیم.

به گزارش فارس، نمایش «شب امتحان مریم» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی مجتبی حسینی قیری  و حضور بازیگران کودک و بزرگسالی مانند، مجتبی روستا، بهنام مرادی، احسان،حسین و فاطمه غلامی فرد، فرزاد لطفی، زهرا محمدی، مریم حیدری، فرانک ترابی نژاد، شبنم اسماعیلی، مهسا فضلی پور، درسا محمدی، زهرا شریفی، رویا اسکندری،مائده میری، حسین آرایش، زهرا عباسی، غزل ابراهیمی، سید رضا هاشمی، سیده یاسمن هاشمی، سید پارسا مرتضوی، حدیث موذنی و آناهیتا پیکر به روی صحنه رفته است.

این نمایش با اجرای موسیقی توسط غلامرضا قنبری و امین موذنی همراه بوده و گریم کار بر عهده عیسی تاژ و سارا فرج زاده است.

نمایش «شب امتحان مریم»، سومین اثر مجتبی حسینی قیری در حوزه کودک پس از نمایش‌های قصه گرگ گرسنه و حیوانات جنگل و یکی بود یکی نبود است که در سالن شورای اسلامی شهر قیر اجرای آن صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×