نمایش «سگِ زندگی» به پردیس تئاتر شهرزاد آمد

نمایش «سگِ زندگی» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا اسماعیلی از امروز اجرای خود را در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می‌کند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، «سگِ زندگی» عنوان جدیدترین اثری است که به کارگردانی حمیدرضا اسماعیلی از امروز ۲۸ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۱۹ در […]


نمایش «سگِ زندگی» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا اسماعیلی از امروز اجرای خود را در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، «سگِ زندگی» عنوان جدیدترین اثری است که به کارگردانی حمیدرضا اسماعیلی از امروز ۲۸ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

در این اثر علیرضا اسماعیلی، امیرخشایا امجدی، نرگس هاشمی، پرتو مهر، انیس سلامی، کیان طایفه، پوریا سعیدیان، عطیه ملکی ،رعنا رحمانی و نفس حسینی ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: پسر جوانی به دلیل مشکلات خانوادگی، دچار تعارضات درونی می شود که در نهایت این اتفاقات باعث می شود …

سایر عوامل این نمایش عبارتند از دستیار کارگردان: علیرضا اسماعیلی، آهنگساز: حمیدرضا اسماعیلی، طراح نور: مسلم رضایی، عکاس: متین نجاری، یاسمن پولادی ها، گریم: یاسمن پولادی ها، نیلوفر فاطمی، طراح صحنه: حمیدرضا اسماعیلی.