نمایش «خنجره‌ها» در تالار سایه به صحنه می‌رود

نمایش «خنجره‌ها» به نویسندگی مهدی‌پور رضاییان و کارگردانی امیر آتشانی از روز یکشنبه ۱۸ شهریور در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «خنجره ها» به نویسندگی مهدی پور رضاییان و کارگردانی و بازی امیر آتشانی از روز یکشنبه ۱۸ شهریور در تالار سایه […]


نمایش «خنجره‌ها» به نویسندگی مهدی‌پور رضاییان و کارگردانی امیر آتشانی از روز یکشنبه ۱۸ شهریور در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «خنجره ها» به نویسندگی مهدی پور رضاییان و کارگردانی و بازی امیر آتشانی از روز یکشنبه ۱۸ شهریور در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

در این اثر نمایشی از تاریخ یاد شده ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۰ روی صحنه می رود، هادی قمیشی طراح صحنه، انوشیروان میرزایی، مهدی شمس دستیار کارگردان، علی آتشانی ساخت تیزر، علی پنجه شاهین سرپرست گروه موسیقی به عنوان عوامل اجرایی حضور دارند.

هم اکنون نمایش‌های «رویای شب تابستان» به کارگردانی مریم کاظمی در تالار اصلی، «مرگ و پنگوئن» به کارگردانی پیام دهکردی در تالار چهارسو، «عند از مطالبه» به کارگردانی سامان خلیلیان در تالار قشقایی میزبان علاقه مندان تئاتر است.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه مراجعه کنید.

کد خبر ۴۳۹۶۸۸۱
محمد صابری