نمایش «خانه خراب» به نفع بیماران ام اس به صحنه می‌رود

نمایش تراژیکمدی «خانه خراب» نوشته رضا دادویی و کارگردانی محمدرضا پورحکیمی ۱۴ شهریور ماه به نفع بیماران ام اس در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌ عمومی نمایش، «خانه خراب» به نویسندگی رضا دادویی و کارگردانی محمدرضا پورحکیمی که از ۲۷ مرداد ماه ساعت ۲۰ در پردیس […]

نمایش تراژیکمدی «خانه خراب» نوشته رضا دادویی و کارگردانی محمدرضا پورحکیمی ۱۴ شهریور ماه به نفع بیماران ام اس در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌ عمومی نمایش، «خانه خراب» به نویسندگی رضا دادویی و کارگردانی محمدرضا پورحکیمی که از ۲۷ مرداد ماه ساعت ۲۰ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه است، کلیه عواید فروش اجرای دوشنبه ۱۴ شهریور را به بیماران ام اس اختصاص خواهد داد.

بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه امیرکاوه آهنین‌جان، وحید نفر، محمدهادی عطایی، ندا مقصودی، سیروس همتی، سیدرضا علوی، حامد سوری، الهه حسینی و رضا دادویی هستند و شادی آقایی، امیر حسین بلوچی، پریناز رضایی، مرتضی رضایی، علی اصغر ملکی و جواد عرب‌محمدی به عنوان بازی‌یار در این اثر حضور دارند.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: در روزی که کلنل لیاخوف به دستور محمدعلی‌شاه، مجلس شورای ملی را به توپ بسته است و کشور دچار آشوب و بلوا شده، حاجی جبار به دنبال افزودن دارایی‌های خود و ازدواج تازه است. او برای رسیدن به اهدافش، همسرانی هم برای فرزندان خود انتخاب کرده اما فرزندانش با تصمیم او مخالف هستند.

دیگر عوامل نمایش «خانه خراب» عبارتند از مجری طرح: حسن جودکی، گروه کارگردانی: عرفان بابایی، حامد سوری و هانیه واثقی، برنامه‌ریز: میثم انتظاری، دستیار تولید: شقایق شعبانی، طراح گریم: ماریا حاجیها، طراح صدا و موسیقی: فرشاد فزونی، طراح نور: رضا خضرایی، طراح صحنه: مهران زاغری، طراح لباس: هلیا شکری، طراح و گرافیست: امیر رجبی، ساخت تیزر: نوید تندرو و عرفان بابایی، عکاس: مصطفی داودآبادی، مشاور تبلیغات و رسانه: شقایق فرشته، روابط‌عمومی: گیتی شاکری و تهیه‌کننده: محمدرضا پورحکیمی.