» آرشیو مطالب » نمایش جدید تالار قشقایی تئاتر شهر معرفی شد
4324366
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

نمایش جدید تالار قشقایی تئاتر شهر معرفی شد

آبان 14, 1401 0

4324366

برنامه این هفته تالارهای نمایشی تئاتر شهر در حالی اعلام شد که یک اثر نمایشی جدید از روز دوشنبه شانزدهم آبان در تالار قشقایی مجموعه اجرای خود را آغاز می کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، برنامه این هفته تالارهای نمایشی تئاتر شهر در حالی اعلام شد که با پایان گرفتن نمایش «پاره هایی از چند زندگی » به کارگردانی شیوا دیناروند در تالار قشقایی یک اثر نمایشی جدید از روز دوشنبه شانزدهم آبان در این تالار اجرای خود را آغاز می کند.

«فقط یک دقیقه طول می کشه» عنوان نمایش جدید تالار قشقایی به نویسندگی مسعود سمیعی، کارگردانی سید علی تدین صدوقی و بازی اصغر صابری، مروارید افسری، لادن بنکدار، علیرضا نادی و افشین رضایی است که از روز دوشنبه شانزدهم آبان ساعت ۱۸:۳۰ با مدت زمان ۵۰ دقیقه و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

درخلاصه داستان اثر آمده است: نمایش درباره زن و شوهری است که برای رسیدن به ثروت، قدرت و تثبیت موقعیت خود بر علیه یکدیگر دسیسه چینی می کنند. ظرافت و زیرکی و درایت زنانه با درامی تراژیک در برابر قدرت نیرنگ قرار گرفته و خودنمایی می کند.

علی اکبر طرخان مشاور هنری، مروارید افسری دستیار کارگردان، مجتبی عراقی و هادی تدین، امیرحسین انگوتی، هستی باقری گروه کارگردانی، بهار حسینی مدیر صحنه، شیوا نوری منشی صحنه، مروارید افسری طراح لباس، سید علی تدین صدوقی و مروارید افسری طراح صحنه، سیاوش شیرچی طراح حرکات موزون، امیر زند طراح پوستر، ندا الماسیان طهرانی مشاور رسانه ای و فضای مجازی، میلاد میرزاعلی عکاس، امیرحسین شهری تصویربردار، تیزر و عکاس دیگر عوامل اجرایی این نمایش را تشکیل می دهند.

در تالار چهارسو مجموعه نیز نمایش «فرزند یک خنیاگرم» به نویسندگی و کارگردانی شکرخدا گودرزی و بازی (به ترتیب حروف الفبا) انسیه ابراهیمی، فاطمه تواضعی، سجاد خباز، فاطمه خراسانی، فاطمه دهقانی، فراز شیرانی، فرهود فدوی، زیبا کاظمی، هستی کرمی، امیرحسین رنجی کوزه کنان، زهرا مهرابی، آیسان نوریان، هوشمند هنرکار، سحر بافتیان ساعت ۱۹ با مدت زمان ۹۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان به صحنه می رود.

نمایش «شراره» به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی خاتمی و بازی نسرین نکیسا، شهرام مسعودی، تکتم اخجوانی، امینا خاتمی، مرجان علوی، مجتبی زادفر، پرویز گوهری راد، امیراحسان امیرپور، محمدمهدی خاتمی، غلامرضا عارف نژاد و حامد وکیلی ساعت ۱۹ به مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان در تالار سایه روی صحنه می رود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×