نمایشگاه نقاشی‌ های حبیب در گالری هما

فرج‌ آبادی در بخشی از مقدمه‌ی خود بر نمایشگاه نقاشی خود نوشته است: احساس یعنی واکنش ذهن و بدن به عنوان یک واحد کامل در برابر واقعیت واگر هنر را وانمودی احساسی بدانیم با کنشی کثرت‌گرا مواجه‌ایم که بخش‌های عمده‌ای از آن به حوزه غیر شکلی مرتبط است.

 نمایشگاهی از نقاشی‌های حبیب فرج‌آبادی در گالری هما گشایش می‌یابد.

به گزارش MrArt.ir، فرج‌آبادی در بخشی از مقدمه‌ی خود بر نمایشگاه نقاشی خود نوشته است: احساس یعنی واکنش ذهن و بدن به عنوان یک واحد کامل در برابر واقعیت واگر هنر را وانمودی احساسی بدانیم با کنشی کثرت‌گرا مواجه‌ایم که بخش‌های عمده‌ای از آن به حوزه غیر شکلی مرتبط است.

او می‌افزاید: این شکل زیستی در قالب انتزاع برای یک نقاش آنگاه تبدیل به مشی می‌شود که معنای خلاقیت را با چرخه بی‌پایانی از ساختن گره بزند. از خلال چنین تعبیری است که هر آنچه می‌سازم و می‌کشم به مثابه یک ایده تجریدی معنادار قابل گسترش می‌شود.

فرج‌آبادی درادامه درباره این نمایشگاه و آثار آن می‌گوید: مرور انتزاع در نیمه دوم قرن گذشته ایده‌ای تحت مفهوم اراده معطوف به تصادف را پیش می‌کشد که اتفاق را در معادله‌ای از پیش تعریف شده معنا می‌بخشد. من در پی رسیدن به این ماهیت در محاق افتاده هستم. با این حال باز هم در پس ذهنم بر عنصر اتفاقی بودن این نمایش تأکید دارم.

این نمایشگاه روز جمعه 29شهریورماه از ساعت 16 تا 20 افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از 30 شهریور تا 9 مهر از ساعت 11 تا 19 به گالری هما به نشانی خیابان کریمخان‌زند‌، خیابان سنایی‌، کوچه چهارم غربی‌،‌ پلاک هشت، واحد یک مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.