تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

نمایشنامه «تلخی ته گلو» بررسی می شود

1
0
2771814
Reading Time: < 1 minuteReading Time: < 1 minute

2771814

دهمین نشست تئاتر کاغذی با معرفی، نمایشنامه خوانی و بررسی نمایشنامه «تلخی ته گلو» نوشته امیر امجد برگزار می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر، دهمین نشست تئاتر کاغذی با حضور امیر امجد، اصغر نوری و بهزاد صدیقی توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران و با همکاری موسسه «افرامانا» عصر ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۷ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

در این نشست ابتدا نمایشنامه «تلخی ته گلو» نوشته و کارگردانی امیر امجد نقش خوانی می شود و سپس این اثر با حضور مهمانان مورد بررسی قرارمی گیرد.

در این برنامه که ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۵ اریبهشت ماه ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود افشین هاشمی، هدایت هاشمی، آناهیتا اقبال نژاد، ریحانه سلامت، مونا فرجاد و سام کبودوند نقش خوانی می کنند.

در خلاص داستان این نمایشنامه آمده است: در سه نقطه از شهر شاهد سه روایت مستقل اما مرتبط با هم هستیم از کسانی که هر یک در قربانی کردن یکی دست داشته اند.

نمایشنامه «تلخی ته گلو» نوشته امیر امجد در سال ۱۳۹۴ در ۶۴ صفحه قطع جیبی با شمارگان ۲۰۰۰ نسخه توسط نشر نیلا در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

سلسله نشست های «تئاتر کاغذی» با هدف معرفی و بررسی نمایشنامه های منتشر شده جدید ایرانی یک بار در ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *