» آرشیو مطالب » «مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» به قلم حسین کیانی و کارگردانی کارن کیانی به صحنه می‌رود
نمایشنامه حسین کیانی به کارگردانی کارن کیانی
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» به قلم حسین کیانی و کارگردانی کارن کیانی به صحنه می‌رود

اسفند 28, 1402 3

نمایش «مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» نوشته حسین کیانی و به کارگردانی کارن کیانی از پانزدهم فروردین سال ۱۴۰۳ در تالار مولوی،سالن کوچک به صحنه می‌رود.

به گزارش رسانه خبری تئاترآنلاین، نمایش «مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» نوشته حسین کیانی، به کارگردانی پسرش کارن کیانی و با بازی بهروز پناهنده از پانزدهم فروردین سال ۱۴۰۳ در تالار مولوی،سالن کوچک، ساعت ۱۹ به اجرا در می آید.

آخرین تولید تازه‌ی گروه نمایش چریکه که از سال 1377 به سرپرستی حسین کیانی شکل گرفته است، آخرین نمایشنامه به قلم خود اوست که به کارگردانی جوان‌ترین عضو گروه و یکی از جوان ترین کارگردانان کنونی تئاتر ایران یعنی کارن کیانی به صحنه می‌رود.

«مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» یک نمایش تک اجراگر به بازیگری بهروز پناهنده است، که بعد از بازی تحسین برانگیز او در نمایش کافه کات دومین تجربه‌ی خود با این گروه را این بار با کارگردان دوم گروه چریکه به انجام میرساند.

طراحی صحنه و لباس این نمایش را حسین کیانی انجام داده است.

کهرام ‌تاراج (دستیار اول کارگردان، مدیر تولید و برنامه ریز)، اشکان ‌میرچی (دستیار دوم کارگردان)، کارن کیانی(طراح نور)، مهدی دوایی( طراحی پوستر و بروشور)، حامد باقری‌تنها، معصومه کیانی (فیلم تئاتر و مستند نگاری)، امین جباری(موشن گرافیک)، الهام حسینی-تئاترآنلاین (روابط عمومی و تبلیغات مجازی)، اردلان آشناگر(عکاس)، اشکان میرچی(تنبک) از دیگر عوامل نمایش «مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» هستند.

در خلاصه داستان نمایش آمده: اسماعیل بزاز مقلد معروف و محبوب و محجوب عصر ناصری در تماشاخانه‌ی مدرسه‌ی مبارکه‌ی دارلفنون در شبی تلخ، طولانی و طاقت فرسا، مجبور به نوشتن توبه‌نامه‌ای‌است…

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت نمایش «مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» می‌توانند از طریق این لینک به سایت تیوال مراجعه فرمایند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×