نمایشنامه‌خوانی «الف وارد می‌شود» روی صحنه می‌رود

گروه تئاتر «بهاره» روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ شهریور نمایشنامه‌خوانی «الف وارد می‌شود» را به کارگردانی اسفندیار میمند روی صحنه می‌برد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌عمومی گروه، نمایشنامه‌خوانی «الف وارد می‌شود» به نویسندگی آرمان طیران و کارگردانی اسفندیار میمند روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ شهریور ساعت ۱۹ در […]


گروه تئاتر «بهاره» روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ شهریور نمایشنامه‌خوانی «الف وارد می‌شود» را به کارگردانی اسفندیار میمند روی صحنه می‌برد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌عمومی گروه، نمایشنامه‌خوانی «الف وارد می‌شود» به نویسندگی آرمان طیران و کارگردانی اسفندیار میمند روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ شهریور ساعت ۱۹ در تالار محراب اجرا می‌شود.

آذر ابراهیمی، ‌احمد بهاروند،‌ ساحل عالی‌خانی، مطهره مشهدی و اسفندیار میمند نقش‌خوانان این نمایشنامه‌خوانی هستند.

دیگر عوامل این اجرا عبارتند از امیرکاووس بالازاده و داریوش نصیری مشاوران کارگردان، ‌شراره امینی دستیار کارگردان، نوید اسدی و سپند جمشیدی پرداخت ویدئوآرت، مهیار احسانی و سام بهادر طراح و گرافیست.

علاقه‌مندان به تماشای این نمایشنامه‌خوانی می‌توانند روزهای ۲۱ و ۲۲ شهریور، ساعت ۱۹ به سالن کوچک مجموعه تالار محراب در نشانی خیابان ولی‌عصر، تقاطع خیابان سپه (امام خمینی) مراجعه بکنند.

کد خبر ۴۳۹۹۳۳۶
فریبرز دارایی