نسیم ادبی باز هم با «خونین‌زار» روی صحنه می‌رود

نسیم ادبی با نمایش «خونین‌ زار» برای سومین بار به صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، «خونین‌زار» نمایشی است به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی که قرار است بهمن امسال در تئاتر شهرزاد روی صحنه برود.

این اثر نمایشی پیش از این سال‌های ۹۴ و ۹۸ روی صحنه رفته و گروه اجرایی آن حالا مشغول تمرین هستند تا بار دیگر نمایش خود را روی صحنه ببرند.

سهراب حسینی درباره اجرای این نمایش برای سومین بار به ایسنا می‌گوید: نمایش«خونین‌زار» در هر دو اجرای قبلی مورد توجه تماشاگران قرار گرفت و در مجموع ۷ ماه روی صحنه بود. سال ۹۸ برای دومین بار این نمایش را اجرا کردیم و با وجود استقبال مخاطبان، به دلیل تداخل اجرای آن با دیگر پروژه‌هایمان به ناچار اجرا را متوقف و به زمانی دیگر موکول کردیم اما از همان موقع در صدد بودیم اجرای نمایش را ادامه بدهیم تا اینکه همه گیری کرونا و تعطیلات تئاتر، برنامه‌ریزی ما را تغییر داد اما حالا با بهتر شدن شرایط، تصمیم گرفتیم نمایش را برای سومین بار اجرا کنیم.

به گفته حسینی، این اثر نمایشی قرار است با تغییراتی اساسی در قیاس با دو اجرای قبلی خود روی صحنه برود و پروداکشنی متفاوت خواهد داشت ولی نسیم ادبی همچنان تنها بازیگر آن است و حسن مصطفوی هم به عنوان تهیه‌کننده با اجرای این نمایش همکاری دارد.

«خونین‌زار» روایتگر ماجرای زنی است که به تازگی به تهران آمده و برای گذران زندگی به هر کاری دست می‌زند ولی همیشه مشکلاتی سر راهش قرار می‌گیرد. او داستان زندگی خود را از زمان ورودش به تهران تا به هنگام مرگ برای تماشاگران روایت می کند.

جزییات بیشتر درباره اجرای این نمایش در خبرهای بعدی اعلامی می‌شود.

سهراب حسینی پیش از این نمایش‌های «زیبایی گاهی زن است»، «خون خوردگی» و «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» را در تئاتر شهرزاد روی صحنه برده بود.